ghsky-logo-2013


sky button 5

 

RESTAURACJA ALYKI NAJLEPSZA W POLSCE!

Drodzy Państwo, niezwykle miło nam poinformować, że odnieśliśmy ogromny sukces w wiosennej edycji Festiwalu Restaurant Week 2017. Restauracja ALYKI otrzymała tytuł Najlepszej Restauracji w Polsce oraz Najlepszej Restauracji we Wrocławiu. Dostaliśmy także wyróżnienie za najlepszą obsługę. Dzięki głosom naszych Gości zwyciężyły prawdziwe emocje na talerzach!

Restaurant Week to najbardziej znany festiwal kulinarny na świecie, w Polsce obecny od czterech lat i z roku na rok cieszący się coraz większą popularnością. Ta edycja festiwalu była wyjątkowa, ponieważ przyciągnęła ogromną liczbę osób i odbyła się w 30 miastach Polski. Uczestniczyło w niej aż 378 restauracji z całej Polski (dla porównania 248 restauracji brało udział w edycji Restaurant Week wiosna 2016). Oprócz Gości (90 085 osób gościło we wszystkich restauracjach), trzydaniowych propozycji spróbowało 217 Ambasadorów oraz Ekspertów. Wygrać w takim gronie to ogromny sukces.

To dzięki Państwa głosom dziś świętujemy! Bardzo dziękujemy za odwiedziny, czas poświęcony na wypełnienie ankiet i w końcu za docenienie naszych kilkumiesięcznych przygotowań. Cieszymy się, że udało nam się uchwycić to, co w kuchni najważniejsze – prawdziwe emocje, które wywołują naprawdę dobre potrawy. Serdecznie zapraszamy do Restauracji ALYKI również poza festiwalem – na pyszne oraz zdrowe dania inspirowane podróżami. Mieścimy się w budynku wrocławskiego Sky Tower, niezależne wejście od ul. Powstańców Śl.