ghsky-logo-2013


sky button 5

Słowo o Galerii

The visitor

Witaj w Galerii Handlowej SKY TOWER, gdzie spełnią się Twoje w pełni realistyczne potrzeby i surrealistyczne zachcianki. W nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni czas będzie Ci beztrosko upływać i elastycznie dopasowywać się do Twojego planu dnia.

Wszystko zależy od tego, w jakim punkcie Galerii się zatrzymasz. Bo już samo miejsce w którym znajduje się Galeria jest niezwykłe. Góruje nad nią Sky Tower, pierwszy wrocławski drapacz chmur. 212 m w stronę nieba! Oferta restauracji, kawiarni i barów, tworzących smakowity pejzaż na parterze i na pierwszym piętrze, jest naprawdę apetyczna i aromatyczna. Mało tego – przyjemności dla podniebienia mogą trwać nawet po godzinach zamknięcia Galerii. Lokale na poziomie 0 są czynne dłużej!

Jest też sporo miejsca na rozrywkę i relaks – na poziomie 2 działają szkoła tańca Egurrola Dance Studio, kręgielnia i najnowocześniejszy we Wrocławiu klub fitness, saunarium i SPA.

Niezwykła przygoda czeka Cię na 1 piętrze Galerii. Znajduje się tu największa w Polsce instalacja interaktywna, przygotowana do prowadzenia komunikatywnego dialogu z każdym gościem Galerii. Idąc wzdłuż interaktywnej ściany trafisz do świata, który być może znasz z filmów science fiction. Chcesz poczuć dreszcz futurystycznej emocji? Po prostu „pogadaj" ze ścianą!

Ale to tylko wskazówki. Na własną rękę sprawdź, co znaczy bogactwo doznań!


Parking

W Galerii Handlowej Sky Tower jest możliwość wykupienia abonamentu miesięcznego dla OSÓB FIZYCZNYCH lub FIRM.

Godziny otwarcia parkingu:

  • od poniedziałku do niedzieli w godzinach 09:00-23:00

Cennik - parkowanie godzinowe:

  • 0 zł – pierwsza godzina postoju,
  • 3 zł – druga godzina
  • 4 zł – trzecia i każda kolejna godzina postoju

Abonament można wykupić na 30 dni. Umożliwia on korzystanie z parkingu w godzinach jego otwarcia, ale także pozostawienia pojazdu na noc. W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem parkingu pod numerem telefonu 71 738-31-07 lub osobiście.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykupieniem abonamentu dla firmy, prosimy o kontakt z sekretariatem spółki zarządzającej GH Sky Tower pod numerem telefonu 71 738-31-01 w godzinach 9:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku lub przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Biuro parkingu mieści się po prawej stronie przy wjeździe na parking od ul. Wielkiej. Sprzedaż abonamentów odbywa się codziennie w godzinach 9:00 – 19:00. Poniżej przedstawione jest położenie biura parkingu.

 

pdf-iconRegulamin parkingu

pdf-iconRegulamin miejsc abonamentowych

 

 

mapa Biuro Parkingu skytower
Stacja ładowania pojazdów z napędem elektrycznym. szczegóły

sky tower eco
eco-stacjaW Sky Tower można już korzystać ze stacji ładowania pojazdów z napędem elektrycznym.
Terminal jest zlokalizowany na parkingu -1 (przy polu nr 199).

 

Jest to kolejny z punktów ładowania sieci Galactico.pl. Sieć terminali ładowania pojazdów elektrycznych administruje firma Galactico.pl Sp. z o.o. Terminal należy do Wrocławskiego Systemu Stacji Ładowania Pojazdów Elektrycznych (WSSŁPE).

 

Stacja ładowania pojazdów z napędem elektrycznym w Sky Tower jest piętnastą w mieście. Stacja ładująca może obsługiwać trzy pojazdy elektryczne jednocześnie. W dbałości o bezpieczeństwo użytkowników urządzenie jest wyposażone w aparaturę zabezpieczeniową zgodną z aktualnie panującymi normami.


Interaktywne ekrany naszych czasów.

ekrany multimedialne 800

Na I piętrze Galerii znajduje się największa w Europie instalacja interaktywna, przygotowana do prowadzenia komunikatywnego dialogu z każdym Gościem Galerii. Powierzchnia instalacji rozciąga się łącznie na powierzchni 40 mkw.

 

Wbudowano w nią 60 zintegrowanych ekranów – jakość obrazu stanowi pięciokrotność rozdzielczości FULL HD. Aplikacje, rozrywkowe i całkiem poważne, reagują na ruch użytkownika, jak w filmach science fiction.

 

Takiej instalacji nie powstydziłby się sam Salvador Dali!

Czytaj więcej


Profil czasu

rzezba profil czasu

Oryginalna rzeźba Salvadora Dali, którą można obejrzeć ze wszystkich stron przed głównym wejściem do Galerii Handlowej SKY TOWER.

Jest to egzemplarz nr 3 z sygnowanej przez artystę serii, liczącej łącznie osiem przedstawień „miękkiego zegara". Kolekcja monumentalnych odlewów Profilu czasu powstawała w latach 1977-1984. Pierwowzorem rzeźby jest oczywiście obraz „Trwałość pamięci", jedno z najważniejszych dzieł surrealizmu i całego dorobku sztuki nowoczesnej.

Czas przyjrzeć się z bliska temu unikalnemu w skali światowej dziełu! Rzeźba ma prawie 4 m wysokości i waży około 1300 kg.