ghsky-logo-2013


sky button 5

Fotorelacja z XXII Mistrzostw Polski w Snookerze

XXII Otwarte Mistrzostwa Polski w Snookerze

 

XXII Otwarte Mistrzostwa Polski w Snookerze i XXII Mistrzostwa Polski Kobiet w Snookerze dobiegły końca.

Ponownie gratulujemy zwycięzcom: Hannie Mergies-Wrotnej oraz Kacprowi Filipiak.


W imieniu własnym oraz pozostałych organizatorów: Galerii Handlowej Sky Tower oraz Polskiego Związku Snookera i Bilarda Angielskiego, serdecznie dziękujemy zawodnikom za sportową rywalizację, sędziom i działaczom PZSiBA oraz przede wszystkim Wam, za obecność i wsparcie, które z pewnością przełożyło się na satysfakcję graczy.


Mistrzostwa Polski w Snokerze 2014, które przeszły już do historii polskiego snookera, były pod wieloma względami pionierskie. Udało się nam zrealizować to przedsięwzięcie dzięki zaangażowaniu wielu osób i firm, którym chcemy złożyć podziękowania za owocną współpracę. W szczególności dziękujemy sponsorom: firmie ARKOP oraz McDonald's, Neonet i Igła z Nitką; partnerom: OK System, Campanile, Militaria.pl, Chrono, Starbucks,Tory Kartingowe Le Mans i ERG Bieruń Folie.


Dzięki zaangażowaniu restauracji Habibi Food oraz San Lorenzo w trakcie Mistrzostw mogliśmy zaprosić zawodników i pozostałych gości na bankiet z pysznymi przekąskami. Piękne bukiety i dekoracje kwiatowe są zasługą kwiaciarni Brodway Flowers. Dziękujemy!


Patroni medialni wydarzenia: Gazeta Wrocławska, Nasze Miasto, wroclove.info, sportgame.com.pl, pik.wroclaw.pl, dlaStudenta.pl or, tuwroclaw.pl oraz Radio LUZ, zadbali o jego szeroką promocję, dzięki czemu snooker zagościł nie tylko w Galerii Handlowej Sky Tower oraz Bandaclub, ale wpisał się na stałe w kalendarz ważnych wydarzeń sportowych Wrocławia.


Dziękujemy Prezydentowi Wrocławia oraz Marszałkowi Dolnego Śląska za honorowy patronat.


Na końcu, ale jako najważniejsze, serdeczene podziękowania dla Galerii Handlowej Sky Tower!


Mistrzostwa dobiegły końca, ale dla nas to nie koniec pracy. Jesteśmy dla Was cały czas.
Po pierwsze dla Was. Zapraszamy do Bandaclub!!! 
 
 

Galeria Handlowa Sky Tower w  

 
 

 

 

 Facebook