ghsky-logo-2013


sky button 5

We wtorek 17 czerwca poznaliśmy 
10 milionowego klienta GH SKY TOWER

 

W zaledwie 2 lata od otwarcia Galeria Sky Tower stała się obowiązkowym punktem na handlowej mapie Wrocławia. Obecnie miejsce odwiedza w ciągu miesiąca ponad pół miliona Klientów, którzy regularnie robią tu zakupy i korzystają z bogatej oferty rozrywki. System badający frekwencję w Sky Tower wskazał 10 milionowego Klienta o godzinie 16:21. 10 milionowym Klientem okazała się Pani Teresa Cyga z Wrocławia. Wyjątkowy gość otrzymał cenne nagrody, a oczekiwaniom na 10 milionowego Klienta towarzyszyły liczne atrakcje.


Wyjątkowy gość GH Sky Tower otrzymał 2-osobowe zaproszenie na niezapomniany weekend w Sky Tower. Na nagrodę składa się pobyt w Apartamencie Sky Tower, VIP karnet do Fitness Academy i Saunarium, zaproszenie do BandaClub, romantyczna kolacja dla dwojga w Dinette, obsługa concierge oraz nocna wizyta w Punkcie Widokowym.


Dodatkową atrakcją we wtorek 17 czerwca była otwarta Mundialowa Strefa Stylu Radia RAM. Specjalny program o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej poprowadził Janek Pelczar z udziałem wyjątkowych gości.


O godzinie 18:00 odbył się koncert Positive Thursdays in DUB na scenie przy wejściu głównym do Galerii obok rzeźby Salvador'a Dali'ego „Profil Czasu".

 

Galeria Handlowa Sky Tower w   

 Facebook