ghsky-logo-2013


sky button 5

Turniej FIFA 15 z Neonet - relacja

 

Ostatnia sobota września w Galerii Sky Tower była bardzo emocjonująca. Aż 192 zawodników wzięło udział w Pierwszym Turnieju NEONET FIFA15. W ciągu 8 godzin rozegrano łącznie 196 meczy na konsolach XBOX ONE i XBOX 360.

Liczne konkursy z nagrodami dla kibiców, dodatkowe mega promocje na gry i konsole w sklepie NEONET oraz doskonałe prowadzenie Turnieju przez pana Pawła Gołębskiego zapewniły wyśmienitą zabawę i wiele atrakcji dla każdego.

W czterech fazach rozgrywek pucharowych uczestnicy strzelili aż 572 gole. Najwięcej bramek padło w meczu miedzy Damianem Idczakiem i Marcinem Jawoszkiem – Damian wygrał starcie z wynikiem 7:5. Faza grupowa rozegrana była z dużymi emocjami, z której do półfinałów przeszło najlepszych czterech zawodników.

A było o co walczyć. Pula nagród przekraczała 15 000 zł. Zwycięzca - Robert Liszka z Rybnika, otrzymał najnowszą konsolę XBOX ONE z 2 padami, grą FIFA15 oraz Puchar Turnieju. Pad do konsoli oraz grę FIFA15 wygrali: wrocławianin Jakub Drab, zdobywając 2 miejsce oraz Konrad Kiełpiński ze Zgorzelca, który zajął trzecie miejsce na podium. Zawodnicy z miejscami od 4 do 12 również zostali nagrodzeni najnowszą grą FIF15.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz sportowy gwizdek z logo NEONET.


Wszystkim graczom dziękujemy za uczestnictwo i świetną atmosferę, a zwycięzcy jeszcze raz gratulujemy.

 

 

 

Galeria Handlowa Sky Tower w   

 Facebook