ghsky-logo-2013


sky button 5

Aukcja sztuki współczesnej w Mikołajki

 

Aukcja sztuki współczesnej w Mikołajki

Relacja

6 grudnia 2014, dokładnie w Mikołajki, w Sky Tower odbyła się 11. Aukcja Sztuki Współczesnej. Dziękujemy za tłumne przybycie i wspaniałą atmosferę! Cieszymy się, że mogliśmy spędzić magiczny świąteczny wieczór razem z Wami!


Podaruj bliskim obraz!


W Mikołajki, 6 grudnia 2014r., w Sky Tower o godzinie 19.00 odbędzie się 11 Aukcja Sztuki Współczesnej. Jest to niezwykła okazja, aby spędzić świąteczny grudniowy wieczór w magicznej atmosferze sztuki i piękna.
Na 11. Aukcji Sztuki, zorganizowanej przez Dom Aukcyjny DNA, będą wystawione prace wielu młodych polskich artystów, którzy zdobyli już uznanie w polskim środowisku artystycznym. W centrum uwagi kolekcjonerów niewątpliwie ukażą się obrazy takich malarzy jak Grzegorz Klimek, Wojciech Brewka, Katarzyna Rutkowska, Viola Tycz, Stanisław Tomalak i wielu innych. Ponadto, na aukcji znajdą się również dzieła młodych obiecujących malarzy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sztuką.


Aukcja ma charakter otwarty, a licytacja dzieł zaczyna się już od 500 złotych. Licytować można na kilka sposobów: osobiście lub na odległość (telefonicznie lub poprzez zlecenie licytacji pracownikowi domu aukcyjnego). 50 specjalnie wybranych obrazów będzie można oglądać już od 1 grudnia 2014 r. na wystawie przedaukcyjnej w Galerii DNA w Sky Tower.


Udział w aukcji pozwoli wylicytować i podarować swoim bliskim jeden z najoryginalniejszych prezentów - dzieło sztuki. Prace, nabyte podczas aukcji, będą cieszyć oko i duszę, a także mogą stać się wyjątkową ozdobą domu. Nic bowiem nie prezentuje się okazalej niż piękne dzieło sztuki współczesnej, wyeksponowane na ścianie w domu, czy we własnym gabinecie.


11. Aukcja Sztuki Współczesnej we Wrocławiu

6 grudnia (sobota) 2014 roku, godz. 19.00
Sky Tower, I piętro
ul. Powstańców Śląskich 95, Wrocław
www.da.dnagallery.pl

 

Plakat 11 asw wroclaw

 

 

 

 

 

Galeria Handlowa Sky Tower w

Facebook