ghsky-logo-2013


sky button 5

Święta pod znakiem zdrowia - relacja

 

 

6 grudnia br. między 12.00 a 18.00 pierwsze piętro Galerii Sky Tower zamieniło się w centrum zdrowia i zdrowego stylu życia. Z okazji mikołajek przygotowaliśmy szereg zdrowotnych atrakcji. Przez sześć godzin wrocławianie korzystali z bezpłatnych porad, badań oraz zajęć sportowych.


Blisko 100 osób zarejestrowało się w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta na stanowisku NFZ (odział Wrocław), wykonano liczne porady dietetyczne, masaże fizjoterapeutyczne czy pomiary ciśnienia, spirometrię oraz hemoglobiny. Nie zabrakło atrakcji sportowych oraz licznych zabaw dla najmłodszych.

 


Podczas akcji rozdano około 50 pluszaków, 100 nagród rzeczowych oraz blisko 200 wejściówek m.in.: wejściówki na zajęcia z boksu lub kick-boxingu, zaproszenia na grę w squasha, karnety na capoeirę, aikido, wejściówki na nordic walking i kung-fu, vouchery na grę w kręgle, bilety na spektakle, a także vouchery na punkt widokowy Sky Tower.

 


Dziękujemy wszystkim partnerom za zaangażowanie, czynny udział czy też przekazanie nagród dla uczestników naszego mikołajkowego wydarzenia.

 

 

Galeria Handlowa Sky Tower w

 Facebook