ghsky-logo-2013


sky button 5

12. Aukcja Sztuki Współczesnej we Wrocławiu

 

 

W sobotę 21 marca 2015r. o godz. 19.00 we wrocławskim Sky Tower odbyła się 12. Aukcja Sztuki Współczesnej. Aukcja, jak zwykle, cieszyła się sporym zainteresowaniem. Osobiście zjawiło się tego wieczora ponad 50 kolekcjonerów, drugie tyle licytowało telefonicznie za pośrednictwem pracowników Domu Aukcyjnego DNA.


Wszyscy artyści, których prace wystawione były na aukcji, wykazują ogromny talent artystyczny. Sztuka, którą tworzą, odznacza się nie tylko nieszablonowością tematów, ale też różnorodnością używanych środków malarskich. Największym powodzeniem cieszyła się praca Wojciecha Brewki, która ostatecznie została sprzedana za ponad 4 tysiące złotych. Również sporą popularnością cieszyły się prace takich artystów jak: Łukasz Jankiewicz, Grzegorz Klimek, Stanisław Tomalak, Katarzyna Rutkowska, czy Gaya Lastovjak, której indywidualna wystawa rozpocznie się już 9 kwietnia w Galerii DNA (I piętro Sky Tower).


Dodatkowymi atrakcjami podczas tego wieczoru były przepyszne zakąski serwowane przez zaprzyjaźnioną restaurację 212!, wspaniałe wino marki Barefoot oraz nagroda ufundowana przez jednego z partnerów aukcji – Toyota Dobrygowski. Już po raz drugi, podczas Aukcji Sztuki Współczesnej we Wrocławiu można było nie tylko nabyć wspaniałe obrazy, ale również wygrać najnowszy model Toyoty z pełnym bakiem na cały weekend! Kolejna Aukcja we Wrocławiu planowana jest na 13 czerwca 2015 r., na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

 

12. Aukcja Sztuki Współczesnej we Wrocławiu
21 marca (sobota) 2015 , godz. 19.00
Sky Tower, I piętro
ul. Powstańców Śląskich 95, Wrocław
www.dnagallery.pl

 

Galeria Handlowa Sky Tower w

 Facebook