ghsky-logo-2013


sky button 5

Harley® On Tour 2015 w Sky Tower

 

27 i 28 czerwca Galeria Handlowa Sky Tower zamieniła się w miasteczko kultowego Harleya-Davidsona®. Przez dwa dni ci, którzy zapisali się na darmowe jazdy próbne, mogli testować najnowsze modele motocykli, a pozostali – podziwiać je i świetnie się bawić podczas rodzinnego pikniku.

 

Główną atrakcją weekendowego spotkania były motocykle sygnowane marką Harley-Davidson®, które przywiózł 20-metrowy truck. Obok modeli o klasycznym stylu, pojawiły się także te buntownicze, o zadziornym charakterze m. in. Sportster®, Dyna®, Softail® oraz Touring®. Łącznie przez dwa dni odbyto 350 jazd próbnych.

 

Uzupełnieniem wydarzenia były koncerty wrocławskich zespołów rockowych. Przez dwa dni ze sceny ustawionej przed Galerią Handlową Sky Tower dobiegały dźwięki klasycznego rocka, nowe brzmienia metalu oraz elektryzującego bluesa.

 

Pomiędzy koncertami prowadzący – Maciej Stajniak – przeprowadzał konkursy z nagrodami i zachęcał do udziału w promocji prosprzedażowej, w której wygraną było wypożyczenie zatankowanego do pełna motocykla na jeden dzień w dowolnym terminie do końca roku. Wystarczyło zrobić zakupy w Galerii Handlowej Sky Tower na kwotę 50 złotych i odpowiedzieć na pytanie, wypełniając kupon konkursowy. Nagrodzeni zostali autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi.

 

Motocyklowy piknik nie mógł się odbyć bez odpowiedniego zaplecza gastronomicznego. Pojawiły się amerykańskie burgery, zapiekanki, gofry i kiełbaski sprzedawane z popularnych foodtrucków, dania z grilla, serwowane na zewnątrz Galerii w restauracji Road, naleśniki i napoje od 212! Lifestyle Cafe, lody od Bonano. Restauracja Alyki przygotowała na ten weekend specjalne menu, a McDonald's zachęcał promocją do zakupów zestawów Happy Meal.

 

Najmłodsi mogli wziąć udział w zajęciach organizowanych przez FasTracKids, w specjalnie zorganizowanej do tego strefie, podczas których przez zabawę uczyli się zasad bezpiecznej podróży. Do odwiedzenia Galerii zachęcała wystawa harleyów, które pojawiły się na poziomie 1 Galerii. Od 15 czerwca Klienci z zainteresowaniem przyglądali się wyeksponowanym egzemplarzom, które niewątpliwie kusiły do szalonej jazdy. Chętne osoby mogły również przy okazji skorzystać z bezpłatnych badań wzroku, przeprowadzanych przy stoisku Viu Viu Optica Soczewki24.pl oraz z atrakcyjnych promocji na zakup soczewek i oprawek. Podczas tegorocznej, drugiej edycji Harley® On Tour w Sky Tower aż 350 osób odbyło darmowe jazdy próbne, a frekwencja wyniosła ok. 1500 osób.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, współorganizatorowi Appaloosa Harley-Davidson® Wrocław oraz Partnerom wydarzenia, którzy zechcieli wziąć czynny udział w przedsięwzięciu: Road American Restaurant, 212! Lifestyle Cafe, Bonano, McDonald's, Alyki, FasTracKids, Viu Viu Optica Soczewki24.pl oraz patronom medialnym: Gazecie Wrocławskiej, TuWroclaw.pl oraz magazynowi Motocykl.

Galeria Handlowa Sky Tower w

 Facebook