ghsky-logo-2013


sky button 5

Kultura Na Widoku 2015 w Sky Tower

 

Kultura Na Widoku, czyli multimedialna biblioteka podróżująca po Polsce, po raz pierwszy odwiedziła Wrocław i przez trzy tygodnie gościła w Galerii Sky Tower. Na inauguracji projektu, która odbyła się 1 lipca, pojawili się przedstawiciele Fundacji Legalna Kultura – Marcin Kotyła i Marzena Mikosz, przedstawicielka wrocławskiego Wydziału Kultury Agnieszka Huszkiewicz oraz dziennikarze lokalnych mediów.

Na pięciu regałach Kultury Na Widoku znajdowały się filmy, muzyka, książki, gry oraz materiały historyczne. Przez trzy tygodnie z multimedialnej biblioteki skorzystały aż 1 762 osoby, które pobrały bezpłatnie lub za drobną opłatą za pomocą linków i kodów QR na swoje urządzenia mobilne interesujące utwory oraz treści.

Dużą popularnością cieszyły się polskie produkcje filmowe z ostatniej dekady, albumy muzyczne oraz literackie bestsellery w formie audiobooków.

Dziękujemy twórcom projektu - Fundacji Legalna Kultura – za przyjęcie naszego zaproszenia. Było nam niezmiernie miło udostępnić miejsce na wystawę i wesprzeć ideę czerpania kultury z legalnych źródeł.

Galeria Handlowa Sky Tower w

 Facebook