ghsky-logo-2013


sky button 5

Marcowy pokaz mody już za nami!

 

 

To było jedno z największych wydarzeń modowych tej wiosny we Wrocławiu. Marcowy pokaz mody przyciągnął do Sky Tower wielu zainteresowanych. W jego trakcie zaprezentowane zostały kolekcje na sezon wiosna/lato 2016. Nad wyborem najmodniejszych kreacji czuwała Ewelina „Eve" Rydzyńska – projektantka i stylistka modowa, znana z takich programów jak „Klinika Urody" w TVN Style, czy „Wielka moda za małe pieniądze" w Dzień Dobry TVN. Pomagał jej Kamil Kuroczko - tancerz programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz choreograf i producent założeń artystycznych „Mistera Polski". Całość poprowadziła znana celebrytka - Natalia Siwiec, która bardzo chętnie rozdawała autografy i rozbiła z Klientami Sky Tower pamiątkowe zdjęcia.

Dodatkowo w dniu pokazu Klienci mogli skorzystać z licznych promocji i rabatów, które oferowane były wyłącznie 19 marca br. Jak również z bezpłatnych porad i konsultacji stylisty.


Serdecznie dziękujemy wszystkim najemcom, którzy aktywnie włączyli się w jego organizację. Ich wkład niezwykle uatrakcyjnił pokaz mody w Sky Tower.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Galeria Handlowa Sky Tower w

 Facebook