ghsky-logo-2013


sky button 5

Maraton na rzecz potrzebujących i spotkanie z podróżnikiem rowerowym w Sky Tower

30 lipca w Sky Tower odbył się maraton spinningowy, czyli trening na rowerach stacjonarnych. By wziąć w nim udział wystarczyło wrzucić do puszki „symboliczne 5 zł". Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie podopiecznych Fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".

Chętnych, by połączyć przyjemne z pożytecznym nie brakowało. Byli nawet i tacy, którzy bez przerwy na rowerach stacjonarnych „przejechali" cały 1,5 godzinny maraton. Dużym wsparciem dla nich byli wykwalifikowani instruktorzy z Fitness Academy, którzy prowadzili zajęcia.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się również spotkanie z wrocławskim podróżnikiem rowerowym. Marcin Korzonek opowiadał o swoich zagranicznych podróżach .

W ciągu ostatnich 20 lat zwiedził 40 krajów na 3 kontynentach – oczywiście na rowerze. Spotkanie w Sky Tower było także oficjalnym rozpoczęciem jego najnowszej wyprawy „Polska Prosto Rowerem 2016". Na jego trasie przejazdu znajdzie się 11 rzek, 11 jezior, lasy, pola i tereny podmokłe. Przez wodę zamierza przepływać na zabranym ze sobą pontonie (holując rower na dmuchanym kole).

Wszystkim uczestnikom sobotnich atrakcji serdecznie dziękujemy. Przy okazji zapraszamy na kolejne eventy w ramach festiwalu rowerowego Sky Bike.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 

 

Galeria Handlowa Sky Tower w

 Facebook