ghsky-logo-2013


sky button 5

Wrocław Winyl Weekend
w Sky Tower (19-20 listopada)

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się Wrocław Winyl Weekend, czyli jedna z największych w Polsce imprez dla miłośników winyli i dobrej muzyki. W sumie przez dwa dni w Galerii zaprezentowało się blisko 50 wystawców z Polski i Europy ze swoimi wyjątkowymi kolekcjami zbieranymi przez lata. Dzięki temu wielu odwiedzających giełdę znalazło swoje wymarzone płyty. W Sky Tower do dyspozycji wszystkich chętnych było także miejsce do odsłuchu oraz wystawa sprzętu retro i elektroniki z czasów PRL-u.

Na miejscu uczestników Wrocław Winyl Weekend w Sky Tower w muzyczny klimat wprowadzali znani i lubiani DJ-e, ze swoimi setami „na żywo" w 100% grana z winyli. W sobotę z kolei z koncertem kameralnym wspólnie z Kasią Dubaniowską wystąpił Janek Samołyk.

Dodatkowo z soboty na niedzielę w Carpe Diem odbył się klub festiwalowy, gdzie zagrali goszczący na Wrocław Winyl Weekend DJ-je.

Cala imprezę w Sky Tower poprowadził Piotr Bartyś, szef muzyczny Radia RAM. Sponsorami Wrocław Winyl Weekend byli: Sky Tower, Papa Winyl, Winylowo.com, Winylove.com.pl, Shopiq i Markowe Winyle. Partnerami: DjShop, Dolnośląska Giełda Fonograficzna oraz MDK Wrocław-Fabryczna. Patronat medialny nad Wrocław Winyl Weekend objęli: Radio RAM, Gazeta Wrocławska, naszemiasto.pl i tuWroclaw.com.

 

Galeria Handlowa Sky Tower w

 Facebook