ghsky-logo-2013


sky button 5

1. urodziny Sky Tower

1. urodziny Sky Tower – barwna inauguracja 25 maja!

Urodziny rozpoczęte! Kolorami, pięknem i zmysłową magią tańca połączonego z akrobacjami zapełniła się urodzinowa scena w Galerii… Postaci, stroje i historie opowiadane tanecznym ruchem zmieniały się jak w kalejdoskopie. Dech zapierało w piersiach! Galeria lekkości i młodości – mogli podziwiać ją wszyscy, którzy przybyli do Galerii 25 maja.

urodziny-sky-tower-foto-1 urodziny-sky-tower-foto-2 urodziny-sky-tower-foto-3

Zespół Taneczny RYTM –
układ „Płomienie Ognia".

Teatr Tańca DAR, fragmenty
widowiska „Noc Świętojańska"
(premiera spektaklu – 21 czerwca 2013
w Galerii Handlowej Sky Tower).

Zespół Taneczny RYTM –
układ „Kwiat Paproci".

urodziny-sky-tower-foto-4

urodziny-sky-tower-foto-5

urodziny-sky-tower-foto-6

Zespół Taneczny RYTM – 
układ „Opowieść Muzyczna".

Zespół Taneczny RYTM –
układ „Opowieść Muzyczna".

Zespół Taneczny RYTM – 
układ „Opowieść Muzyczna".


Tort jak z obrazka…
Było też oczywiście słodko – tradycji urodzinowej stało się zadość! Wielki tort o powierzchni 2 metrów kwadratowych zjawił się w porę i uświetnił czas Gościom, którzy zdecydowali się nas odwiedzić w dniu inauguracji urodzinowych obchodów. 

 

urodziny-sky-tower-foto-7 urodziny-sky-tower-foto-8

 

Dobry punkt widzenia

Startując w urodzinowym konkursie 25 maja można było również zrealizować marzenia „z najwyższej półki” i spojrzeć na Wrocław (wraz z okolicami!) z lotu ptaka

urodziny-sky-tower-foto-9

 

Rozpoczął się także zapowiadany wcześniej konkurs „Wygraj lot helikopterem!” – prawdziwa gratka dla miłośników miasta i podniebnych podróży. Warto rozejrzeć się w Galerii za kuponami konkursowymi i wziąć w nim udział – zgłoszenia są przyjmowane do 19 czerwca.

 

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, zapraszamy na kolejne urodzinowe wydarzenia. Już wkrótce Dzień Dziecka – okazja do przeniesienia się w cudowny świat baniek mydlanych! A cały weekend, od 31 maja do 2 czerwca, upłynie w rytmie aktywnych zajęć i pokazów przygotowanych przez firmę ESOTIQ. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Do zobaczenia!

 

 helikopter-na-www 1

 

 

 

 

Facebook