ghsky-logo-2013


sky button 5

Odlotowy finał urodzin Sky Tower!

W sobotę 22 czerwca uroczyście zakończyliśmy obchody 1. urodzin Galerii. Spędziliśmy czas kolorowo, radośnie i po prostu odlotowo – głównym punktem programu, na który oczekiwała chyba większość gości, było rozstrzygnięcie konkursu Wygraj lot helikopterem! Nagrody czekały w sumie na 25 szczęśliwców, którzy ruszyli po przygodę tuż po ostudzeniu emocji towarzyszących urodzinowemu finałowi.

final-1final-2

Na rozgrzewkę przed finałem konkursu – pokazy tameczne w wykonaniu dziecięcego Zespołu RYTM. Profesjonalizm i wielkie zaangażowanie wszystkich były widoczne na każdym kroku. Za te występy należą się ogromne brawa!!!

 

final-3

Marzenia się spełniają – zwycięzcy konkursu „Wygraj lot helikopterem!" wypełnili urodzinową scenę uśmiechami i gotowością do obejrzenia Wrocławia z pokładu nowoczesnego helikoptera. Gratulujemy raz jeszcze wszystkim wygranej, dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia w realizacji wszystkich śmiałych planów.

 final-4

Takie między innymi widoki Wrocławia – piękne, ale i lekko zachmurzone w dniu 22 czerwca, czekały na uczestników wyprawy helikopterem

 

final-5 final-6 final-7
Sprawne podejście do lądowania...  … i lądowanie po podniebnej wycieczce. Wszystko w porządku i będzie co wspominać, bo lot helikopterem nie zdarza się przecież na co dzień każdemu…
Facebook