ghsky-logo-2013


sky button 5

Otwarcie Piazza Di Moda - relacja

Otwarcie Piazza Di Moda - relacja

 

W prawdziwie włoskim stylu z Piazza Di Moda


Fiorella Tombolini była gościem specjalnym gali otwarcia Piazza Di Moda, największego w Polsce salonu mody włoskiej, gdzie można odkryć perfekcyjność ponad pół setki brandów z Półwyspu Apenińskiego


Włochy kojarzą się Polakom nie tylko ze sztuką, ale także z jednymi z najciekawszych rozwiązań i kreacji modowych na świecie. To właśnie dla wielu Polek i Polaków włoski styl bycia jest kwintesencją dobrego smaku i wyczucia gustu. – Wybór Wrocławia na siedzibę naszego pierwszego z salonów nie jest przypadkowy – wyjaśnia Paulina Zawadzka, marketing manager w Piazza Di Moda. – Zdecydowaliśmy się na start w Sky Tower, bo to doskonałe miejsce, które łączy w sobie elegancję, miejski styl bycia i wszystko co najlepsze w stolicy Dolnego Śląska.


Otwarcie Piazzy zainaugurował pojedynek blogerów oceniany przez ekspertów i dziennikarzy akredytowanych na tym wydarzeniu oraz gwiazdy. W szranki stanęli Charlize Mystery i Cajmel, stylizujące Ewę Chełmińską oraz Karolinę Fudal oraz Mr. Vintage i Gentlemen, którzy przygotowali efektowe kreacje prezentowane przez Macieja Jaskółowskiego oraz Damiana Chmielewskiego. Efekty pracy można zobaczyć na Facebooku Piazza Di Moda. Wyjątkowym gościem ceremonii była także Fiorella Tombolini, która w Piazza otwierała swój 25 na świecie i pierwszy w tej części Europy salon. Podczas uroczystości podkreślała, że cieszy ją obecność włoskich marek tak wyjątkowym mieście jak Wrocław.


Na gości ceremonii czekało wiele niespodzianek, wśród nich spotkanie oko w oko z najnowszym modelem Ferrari, możliwość degustacji włoskich win i prawdziwie polskiej luksusowej Wratislavia Vodka. Spore zainteresowanie wzbudziły także meble Zięta, zaś prowadząca Paulina Sykut-Jeżyna z Polsatu zadbała o wyjątkowy nastrój wieczoru. Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli świata biznesu i kultury. Spośród gwiazd na czerwonym dywanie Piazza Di Moda pojawili się m.in. Agnieszka Włodarczyk i Edyta Herbuś, stylista Jarosław Szado, zaś całe wydarzenie prowadziła znana widzom Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna. Swoją obecność zaznaczyli także przedstawiciele włoskiej społeczności mieszkający we Wrocławiu, dla których Piazza Di Moda to coś znacznie więcej niż kolejne miejsce na mapie stolicy Dolnego Śląska.


 
Piazza Di Moda to największy w Polsce salon mody włoskiej, tzw. multibrand store, oferujący dostęp do różnorodnych cenowo marek damskich, męskich i dziecięcych. Wraz z otwarciem, stanie się jednym z największych najemców wrocławskiego Sky Tower. Odwiedzającym II piętro Sky Tower, zaoferuje najnowsze kolekcje Versace, Roccobarocco, LoriBlu, GAS, Exhibit i niemal 50 innych modowych brandów z Półwyspu Apenińskiego. Więcej informacji na www.piazzadimoda.pl

 

 

 Facebook