ghsky-logo-2013


sky button 5

Apartamenty Sky Tower

logo-salon-apartamenty

POZIOM 1
tel. 71 757 24 24

sky button mapa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientom stworzyliśmy specjalne miejsce spotkań, w którym Klient poczuje się komfortowo, uzyska pełen zakres informacji związanych z możliwością zakupu apartamentu.

Salon został zaprojektowany i wykończony z myślą o jak najlepszej, wyjątkowej obsłudze klienta. Została wydzielona strefa spotkań oraz przestrzeń prezentacji apartamentów i spokojnej pierwszej rozmowy.

Salon jest czynny w godzinach pracy galerii, codziennie od godziny 9 do 21, w niedziele od 10 do 20.

 

SKY TOWER to najwyższy budynek mieszkalny w Polsce. W kompleksie SKY TOWER znajduje się 231 apartamentów o powierzchniach od 50 do 227 m2 w różnych wersjach wykończenia. Z okien apartamentów rozciąga się szeroka panorama na tętniącą życiem aglomerację wrocławską. Do apartamentów położnych w budynku zwanym Żaglem przynależą przestronne tarasy o powierzchni do 60 m2.

Ceny apartamentów zaczynają się od 14,5 tysięcy złotych - wysokość ceny uzależniona jest od piętra położenia apartamentu, jego wielkości, dodatkowego tarasu, a także standardu wykończenia.

W tej cenie klient otrzymuje luksusowy apartament wykończony pod klucz, inteligentny system zarządzania apartamentem, szeroki pakiet usług dodatkowych - m.in. asystę Concierge'a oraz usługę sprzątania.

Facebook