ghsky-logo-2013


sky button 5

Egurrola Dance Studio

Egurrola Dance Studio

POZIOM +2 
Tel. 601 539 539

Pon – pt – dla klientów: 10.00 – 22.00
dla pracowników: 9.00 - 23.00
Sobota – dla klientów: 10.00 – 16.00
dla pracowników: 9.00 – 17.00
Niedziela – nieczynne


sky button mapa

Egurrola Dance Studio to największe i najnowocześniejsze szkoły tańca w Polsce, założone i prowadzone przez Agustina Egurrolę – choreografa, tancerza i jurora programów „You Can Dance – Po prostu tańcz!" oraz „Mam talent!".

Egurrola Dance Studio obejmuje 12 szkół zlokalizowanych w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Konstancinie-Jeziornie oraz Grodzisku Mazowieckim, a w planach jest otwarcie kolejnych. Szkoły słyną z najlepszych instruktorów, autorskiego programu nauczania oraz doskonale wyposażonych sal tanecznych. Wśród osób uczęszczających do Egurrola Dance Studio są zarówno zawodowi tancerze, jak i osoby poszukujące sposobu na przyjemne i pożyteczne spędzanie czasu.

Egurrola Dance Studio we Wrocławiu to 5 przestronnych, nowocześnie urządzonych sal zapewniających doskonałe warunki do tańca dla osób w każdym wieku – dzieci już od 3. roku życia, młodzieży oraz dorosłych. Idealne miejsce do spędzenia czasu wolnego, znalezienia nowej pasji lub kontynuowania swojej tanecznej przygody, a także poznania nowych ludzi.

Więcej informacji: www.egurrola.com

 

Facebook