ghsky-logo-2013


sky button 5

FasTracKids®

fastrackids

POZIOM 1
tel. 71 780 01 90
www.FasTracKids.com/Wroclaw

sky button mapa

"Learning Cleverly Disguised as Fun"
"Baw sie Dobrze, Ucz sie Szybko"

Witaj w świecie FasTracKids®!

FasTracKids® to wczesnoedukacyjne centrum dla dzieci w wieku 2-9 lat. Naszym celem jest przygotowanie dzieci do szkoły i życia oraz wzbudzenie w nich trwałej miłości do nauki. Możesz powierzyć nam swojego malucha i skorzystać w tym czasie z bogatej oferty Sky Tower. Najmłodsze dzieci (od 6 m-cy do 2 lat) mają zajęcia z rodzicami.
Korzystamy z nowoczesnej, interaktywnej technologii oraz technik nauczania angażujących wszystkie zmysły, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka dając mu możliwość wyboru formy nauki zgodnej z jego predyspozycjami. Jesteśmy również świadomi, że najważniejsze lata przyswajania wiedzy przypadają na okres wczesnodziecięcy, kiedy zdolności dziecka są nieograniczone.

Oferujemy międzynarodowy program FasTracKids®, z którego dziś korzysta ponad 60 tys. uczniów w 300 centrach w 51 krajach. W Polsce jesteśmy pierwsi i jedyni!

Za sprawą wygodnego i nowocześnie wyposażonego pokoju „Learning Station" oraz odpowiednio wykwalifikowanych, certyfikowanych nauczycieli oferujemy wysokiej jakości zajęcia odbywające się w radosnej atmosferze. Są one podzielone wiekowo i tematycznie. Nasza oferta zawiera między innymi lekcje muzyczne, przyrodnicze, a także różnego rodzaju warsztaty, aktywności pozaszkolne, organizowanie urodzin, obozów. Dla najmłodszych mamy ciekawe zajęcia z komunikacji znakami.
Proponujemy także wyjątkowy program do nauki angielskiego jako drugiego języka dla dzieci od 3. roku życia. Innowacyjna metoda nauczania pozwala przyswajać wiedzę w sposób bezstresowy. Przygotowuje dzieci do standardowych egzaminów z tego języka za pomocą gier, piosenek i innych aktywności.

Aby dowiedzieć się więcej o FasTracKids® zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum w Sky Tower na poziomie 1. Zapraszamy na pierwszą lekcję próbną gratis!
www.FasTracKids.com/Wroclaw

 

Facebook