ghsky-logo-2013


sky button 5

RED to KILL

Red to Kill

POZIOM +1
Tel. 575 460 500


sky button mapa

Manicure, pedicure, oprawa oka, depilacja, zabiegi na twarz i ciało... a może chcesz po prostu odpocząć w otoczeniu świetnej muzyki z kieliszkiem Prosecco w ręku? W takim razie jesteśmy do usług.

Salon Red to Kill łączy w sobie usługi pielęgnacji dłoni, spa oraz lounge bar. To pierwsze takie miejsce we Wrocławiu!

Każda minuta Twojego czasu jest dla nas na wagę złota dlatego jesteśmy czynni od poniedziałku do soboty w godzianch 9.00-21.00 oraz w niedzielę od 11:00 do 19:00, a pedicure i manicure zrobisz u nas jednocześnie!

Jeśli jesteś Facetem – sprawdź! Red to Kill to miejsce także dla Ciebie!

Skorzystaj z naszej bogatej oferty imprez. Zorganizujemy Ci niezapomniane urodziny, wieczór panieński, „baby shower" lub oryginalny „bifor". W sprawie indywidualnych ustaleń i negocjacji prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Red to kill is a saloon which will make you beam with positive energy. High quality products, relaxing, friendly atmosphere and creativity are just some of our advantages. You will find here experienced stylists who will take care of your appearance, DJ whose music will make you feel good and much more.