ghsky-logo-2013


sky button 5

Sky Fun

Sky Fun przedszkole

POZIOM +2 
Tel. +48 512 359 831


sky button mapa


Przedszkole Sky Fun jest jedną z wielu Wrocławskich placówek edukacyjnych Fundacji Familijny Poznań. Jest placówką publiczną, funkcjonującą

od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30- 17:30.

Jesteśmy przedszkolem wspierającym naturalny potencjał dziecka, jego kreatywność i wyobraźnię, rozwijającym wielokierunkowo z wykorzystaniem m.in. Pedagogiki Froebla, elementów Pedagogiki Zabawy i in. Otaczamy dziecko opieką logopedyczną i psychologiczną. Dbamy o zdrowie i rozwój fizyczny naszych wychowanków. Uczymy kulturalnych zachowań, empatii, tolerancji i współpracy w grupie, wrażliwości na piękno i dobro, muzykę i sztukę. Przygotowujemy do odważnego stawiania czoła niepowodzeniom i przeciwnościom.
Nasza kadra cechuje się gruntownym wykształceniem i przygotowaniem do zawodu, w pełni odczuwająca poczucie misji, zaangażowana i kreatywna.

Rozumiejąca potrzeby dziecka nie tylko te wynikające z etapów rozwojowych, preferująca indywidualne podejście do każdego z nich, biorąca odpowiedzialność za bezpieczeństwo i proces opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczny.


 

 

Facebook