ghsky-logo-2013


sky button 5

Stacja Wrocławski Rower Miejski
Sky Tower

 

 

 

     Wrocławski Rower Miejski to pierwszy w Polsce profesjonalny system bezobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich. Powstał 8 czerwca 2011 roku w pilotażowej formie z 17 stacjami i 140 rowerami. Dzięki rozmowom prowadzonym przez operatora, Nextbike Polska z lokalnymi przedsiębiorcami i firmami, które chciały włączyć się w rozwój WRM, obecnie działają już 72 stacje, a liczba rowerów wzrosła do 720.  

     
Wrocławski Rower Miejski to już nie tylko popularny środek transportu, z którego codziennie korzystają setki osób. To styl życia i deklaracja przywiązania do takich wartości, jak ekologia i pozytywne myślenie! Do połowy maja 2014 roku z miejskich jednośladów regularnie korzystało ponad 50 000 użytkowników, którzy od początku istnienia sieci wypożyczali rowery niemal 500 000 razy. Aktualną mapę stacji rowerowych znajdziesz pod adresem:

      www.wroclawskirower.pl

 

     JAK KORZYSTAĆ Z ROWERÓW?

1. Dołącz

Zarejestruj się klikając na przycisk „Rejestracja" na stronie www.wroclawskirower.pl, podaj wymagane dane, zaakceptuj regulamin i wpłać minimum 10 zł opłaty inicjalnej. Wystarczy 1 minuta i gotowe – możesz już korzystać z rowerów miejskich 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

2. Wypożycz

Podejdź do terminala, naciśnij „Wypożycz", podaj numer telefonu komórkowego oraz PIN i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie. Rower, który wybrałeś zostanie zwolniony automatycznie. Jeżeli jest zabezpieczony linką – odblokuj go za pomocą otrzymanego kodu do zamka szyfrowego. Szerokiej drogi!


3. Oddaj rower
Nie musisz nawet podchodzić do terminala. Wystarczy, że wprowadzisz rower do elektrozamka - sygnał dźwiękowy potwierdzi prawidłowy zwrot. Jeśli na stacji nie ma wolnego miejsca, przypnij rower zamkiem szyfrowym do ucha wybranego stojaka lub innego roweru i przetasuj cyfry. Następnie podejdź do terminala, przyciśnij „Zwrot” i postępuj zgodnie ze wskazówkami na wyświetlaczu. Gotowe!


4. Jeździsz, kiedy chcesz!
Korzystaj z rowerów miejskich, kiedy tylko masz ochotę. Od początku kwietnia do końca listopada, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Pierwsze 20 minut jazdy zawsze jest darmowe!
 

 

      CENNIK

       ·         1 – 20 minut – 0 zł

       ·         20 – 60 minut – 2 zł

       ·         Każda kolejna godzina – 4 zł

       ·         Opłata inicjalna – 10 zł

       ·         Maksymalny czas wypożyczenia – do 12 godzin

 

       Szczegółowe informacje: www.nextbike.pl orazwww.wroclawskirower.pl
 WRM na Facebooku: www.facebook.com/wroclawskirowermiejski

 

 

      Operatorem rowerów we Wrocławiu jest Nextbike. Firma działa w Polsce od 2011 roku na licencji Nextbike GmbH, niemieckiej firmy istniejącej od 2004 r., która jest obecna na 3 kontynentach w 14 państwach i 73 miastach. Jednorazowa rejestracja w systemie Nextbike umożliwia korzystanie z floty 17.000 rowerów na całym świecie. System jest obecny m.in. w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Turcji, Cyprze, Emiratach Arabskich, Chorwacji, Azerbejdżanie, Łotwie, Nowej Zelandii i od tego roku w Wielkiej Brytanii, na Węgrzech i Bułgarii.

  

baner www piotr pawel

 

 

Galeria Handlowa Sky Tower w

 

Facebook