ghsky-logo-2013

sky button 5

Inwazja na Skaja!

Złe Zło - galaktyczny gangster i jego pomocnicy atakują Wrocław! Namierzyliśmy ich bazę na parterze
w budynku Sky Tower.

Zbierz drużynę z twojej firmy (4 osoby) i stawcie czoła mocom galaktyki Bezruchu mierząc się z ćwiczeniami EuroFit+. Może jeszcze coś z tego pamiętacie z podstawówki...?

EuroFit to kilka prostych ćwiczeń, które nie zajmą Wam więcej niż 15 minut łącznie. Dla najlepszej drużyny do wygrania 100 zł, do wykorzystania na soczki w Starbucksie (lub wyspie „na zdrowie") .

Wygrywa drużyna, która uzyska najlepszy wynik, liczony jako suma pojedynczych wyników indywidualnych, w trzech ćwiczeniach: zwis na drążku (sekundy), skok w dal z miejsca (cm), siła ścisku (kg).

Wejście w piątek, 16 marca między 14 a 16. Ogłoszenie wyników o g. 16:15.przez powiadomienie push w aplikacji Sky Tower Club (do pobrania w App Store i Google Play)

Zapraszamy!

Dla każdego z 3 ćwiczeń zostanie utworzony ranking drużynowy. Wygrywa drużyna, która łącznie uzyska najlepszy wynik ze wszystkich trzech rankingach. W przypadku remisu - dogrywka o 16:15.