ghsky-logo-2013


sky button 5

 

IVAO REAL FLIGHT EVENT 2018

Poznaj tajniki kontroli ruchu lotniczego,
spróbuj swoich sił już w sobotę w Sky Tower.

RFE IVAO POLAND

 

Już w najbliższą sobotę (14.07.2018) Loty Marzeń wspólnie z IVAO zorganizują unikatowe w skali europejskiej wydarzenie. Z wrocławskiego Sky Tower wirtualni kontrolerzy obejmą kontrolę nad całym polskim, wirtualnym niebem. W ramach wydarzenia odwzorowywane będą również loty według realnych procedur w jednym w tej części Polski symulatorze Boeinga 737NG. Będzie to niespotykana okazja, aby spotkać się z lotniczymi pasjonatami, którzy niezależnie od wykonywanego zawodu w wolnym czasie oddają się swojemu wirtualnemu hobby. Co bardzo istotne, symulują oni (zarówno lot, jak i kontrolę ruchu lotniczego) w oparciu o realne standardy i często posiadają równie dużą wiedzę co ich profesjonalni odpowiednicy.

Zachęcamy również do odwiedzin i przyjrzenia się sprawie z bliska - dla najodważniejszych będzie szansa do sprawdzenia się w roli kontrolera pod czujnym okiem instruktorów!

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do pojawienia się w lokalu LOTY MARZEŃ, zlokalizowany na parterze Galerii Sky Tower (w godzinach od 12tej do 20tej) wydarzenie odbywa się w specjalnie przygotowanej do tego celu salce konferencyjnej)

Loty Marzeń to idealnie odwzorowany kokpit, wyposażony w 8-metrowy system wizyjny i niesamowitą jakość́ obrazu, zapewniające wysoki stopień realizmu i moc wrażeń́. Do wyboru tysiące lotnisk z całego globu - wszystkie dostępne na wyciagnięcie ręki, bez licencji pilota i bez wcześniejszych szkoleń́. W trakcie lotu pilotowi towarzyszy instruktor, który nie tylko przeprowadza krótkie szkolenie przed pierwszym lotem, ale też udziela wsparcia podczas bardziej wymagających elementów pilotażu. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie ani strój pilota - Loty Marzeń zapraszają̨ wszystkich, niezależnie od wieku.

IVAO a dokładniej International Virtual Aviation Organisation zostało stworzone w roku 1998 i od tego czasu sukcesywnie staję się największą platformą dla miłośników symulacji lotniczej, łącząc lotnicze hobby z realnymi procedurami. Entuzjaści lotnictwa z wykorzystaniem tej platformy w dowolnym momencie, dowolnym miejscu na świecie wcielić się mogą w rolę wirtualnego pilota lub kontrolera ruchu lotniczego. Dodatkowo organizacja z ogromnym zaangażowaniem włącza się w proces szkolenia swoich nowych Członków, aby każdy mógł czerpać jak najwięcej ze wspólnej pasji. Przynależność, jak i korzystanie z oferowanego serwisu (zarówno po stronie pilota, jak i kontrolera ruchu lotniczego) jest w pełni bezpłatna.

Galeria Handlowa Sky Tower w

Facebook