Analgomed

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 2
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-pt: 08:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny+48 71 7571111

Strona wwwwww.analgomed.pl

 

ANALGOMED

O Centrum Leczenia Bólu AnalgoMed

Ból jest codziennym towarzyszem milionów Polaków. Na przewlekłe dolegliwości bólowe skarży się co czwarty dorosły, natomiast z bólem pleców zmaga się ponad 80% z nas. Ból utrudnia wykonywanie najprostszych czynności, odbiera przyjemność z uprawiania sportu (lub wręcz to uniemożliwia), zmusza do zażywania coraz większej ilości leków. Wiele osób jest przekonanych, że z cierpieniem nie da się wygrać i trzeba się do niego przyzwyczaić. My wiemy, że to nieprawda. Dlatego stworzyliśmy AnalgoMed – integracyjną poradnię leczenia bólu we Wrocławiu.

Zespół ekspertów AnalgoMed tworzą wybitni specjaliści z zakresu nieinwazyjnych i inwazyjnych metod terapeutycznych leczenia bólu ostrego oraz przewlekłego. Bazujemy na najnowszych osiągnięciach medycyny, które z powodzeniem są stosowane w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, a teraz są dostępne także w Polsce.

W AnalgoMed leczymy różne rodzaje bólu: zarówno ostry (np. dyskopatia, rwa kulszowa), jak i przewlekły (ból nowotworowy, migrena, ból fantomowy). Specjalizujemy się w terapii dolegliwości, które nie poddają się prostym metodom leczenia i skrajnie obniżają komfort życia pacjenta.

Poradnia Leczenia Bólu AnalgoMed zlokalizowana jest w samym centrum miasta w budynku SkyTower przy ul. Powstańców Śląskich, gwarantując wygodny dojazd każdym środkiem komunikacji. Dla wygody pacjentów oraz personelu oddano nowoczesne gabinety konsultacyjno-diagnostyczne, zabiegowe oraz bogato wyposażoną część rehabilitacyjną. Zapraszamy do kontaktu: 71 757 11 11. Więcej na www.analgomed.pl