BROADWAY - SALON FRYZJERSKI

Broadway Group to sieć salonów fryzjerskich, które mogą poszczycić się ogromną dbałością o wysoki poziom świadczonych usług. Nasi stali Klienci doceniają nasz profesjonalizm, klimat naszych salonów, przywiązują się do marki oraz do niezawodności i wysokiego poziomu zawodowego naszych fryzjerów-stylistów. Często organizujemy akcje promocyjne – jest to ukłon w stronę naszych najwierniejszych Klientów.

Obsługujemy również imprezy okolicznościowe typu: śluby, wesela, pokazy mody, eventy, show. Angażujemy się w projekty związane z produkcjami telewizyjnymi, pokazami mody, sesjami fotograficznymi do magazynów oraz stron internetowych. Obiekty, w których gościmy, niosą ze sobą, w naszym mniemaniu, niewątpliwy prestiż. To miejsca znane i lubiane. To miejsca, gdzie z nieukrywaną radością tworzyliśmy nasze kolejne salony.

Szukaj nas również na Facebooku - Broadway Fryzjer Sky Tower. Obszerne galerie zdjęć, aktualne konkursy, promocje, informacje z życia salonu w Galerii Sky Tower. Serdecznie zapraszamy.