Sky Tower logo lp

 

AKADEMIA ODRKYWCÓW W ARKADACH WROCŁAWSKICH

21 września

AKADEMIA ODRKYWCÓW W ARKADACH WROCŁAWSKICH

Fascynujące pokazy, efektowne eksperymenty i kreatywne konstrukcje – w dniach 18-21 września, w Arkadach Wrocławskich odbędzie się prawdziwe święto nauki! Na dzieci, młodzież oraz rodziców czekają ekscytujące doświadczenia, które pokażą, że chemia i fizyka towarzyszą nam na co dzień i mogą być naprawdę ciekawe.

W „wesołym laboratorium” mali naukowcy pod okiem doświadczonych animatorów przeprowadzą zapadające w pamięć eksperymenty, dzięki którym poznają podstawowe prawa fizyki. Tematyka zajęć i pokazów poruszać będzie następujące zagadnienia: kolory i optyka, świat dźwięku, świat wody.

Akademia Odkrywców działać będzie na poziomie 0 Arkad Wrocławskich. Wydarzenie jest bezpłatne.

W dniach 18-20 września zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne. O uczestnictwie w evencie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy: tel. 660 967 055, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W sobotę 21 września zapraszamy wszystkich! Zapisy nie są wymagane. Tego dnia pokazy naukowe i warsztaty prowadzone będą w trybie ciągłym od godz. 12:00 do 17:00.

Więcej informacji akcji na www.arkadywroclawskie.pl