Sky Tower logo lp

 

BEZPŁATNY KONCERT MUZYKI WIEDEŃSKIEJ NA DACHU ARKAD WROCŁAWSKICH

Koncert muzyki wiedeńskiej

16 września na ostatnim piętrze parkingu Arkad Wrocławskich odbędzie się bezpłatny koncert muzyki wiedeńskiej „Nad pięknym modrym Dunajem”. W tej niecodziennej scenerii posłuchamy najpiękniejszych utworów takich kompozytorów jak Johann Strauss, Fritz Kreisler czy Vittorio Monti. W muzyczną podróż do Wiednia zabierze nas zespół West Side Sinfonietta, składający się z utalentowanych instrumentalistów Narodowego Forum Muzyki im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu oraz Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie.

Wstęp na koncert muzyki wiedeńskiej „Nad piękny modrym Dunajem” jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. W wydarzeniu weźmie udział 100 osób, które jako pierwsze wyśle zgłoszenie mailowe na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 1 osoba może otrzymać maksymalnie 2 bezpłatne bilety.

Koncert odbędzie się 16 września o godz. 19:00 na ostatnim piętrze parkingu Arkad Wrocławskich. Na dach można dostać się, wjeżdżając z pasażu windą na poziom +6.