Sky Tower logo lp

 

Muzyczny Dzień Mamy w Arkadach Wrocławskich!

Muzyczny Dzień Mamy w Arkadach Wrocławskich!

W niedzielę handlową, 26 maja, w Arkadach Wrocławskich odbędzie się wyjątkowo rozśpiewany Dzień Mamy. Wydarzenie pt. Muzyczny Dzień Mamy organizowane jest we współpracy z Narodowym Forum Muzyki. 

Tego dnia wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w wspólnym śpiewaniu oraz licznych zajęciach i konkursach przygotowanych przez nauczycieli Narodowego Forum Muzyki. Na najmłodszych czekać będą m.in. warsztaty, podczas których z pozornie bezużytecznych przedmiotów i odpadów stworzą instrumenty. Odbędą się też zajęcia śpiewu dla rodziców i dzieci oraz mam spodziewających się potomstwa, a na specjalnie przygotowanej scenie wystąpi kwartet muzyczny.

W trakcie Muzycznego Dnia Mamy będą rozdawane śpiewniki z kolorowankami powstałe w ramach kampanii społecznej „Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato”. Z pewnością będą one świetnym towarzyszem zabaw, spotkań oraz rodzinnych wyjazdów.

Muzyczny Dzień Mamy odbędzie się 26 maja, w godzinach 12:00 - 18:00, na poziomie 0 (łezka eventowa) w Arkadach Wrocławskich. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.