Sky Tower logo lp

 

Świąteczne stoiska w Arkadach Wrocławskich

7-24 grudnia

W dniach 7 – 24 grudnia w Arkadach Wrocławskich będzie można zakupić regionalne produkty spożywcze, wyroby rzemieślnicze i oryginalne dekoracje świąteczne. Na poziomie 0 centrum handlowego postawione zostaną drewniane domki, z których lokalni rzemieślnicy będą sprzedawać swoje produkty. Wszystko odbędzie się w pełnym reżimie sanitarnym i z zachowaniem należytych środków ostrożności.

Świąteczne produkty będzie można zakupić przez blisko 3 tygodnie, od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 - 21: 00, w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00, a w Wigilię od 09:00 do 14:00. Więcej informacji o ofercie wystawców: www.arkadywroclawskie.pl

Serdecznie zapraszamy!

Świąteczne stoiska w Arkadach Wrocławskich

16 września na ostatnim piętrze parkingu Arkad Wrocławskich odbędzie się bezpłatny koncert muzyki wiedeńskiej „Nad pięknym modrym Dunajem”. W tej niecodziennej scenerii posłuchamy najpiękniejszych utworów takich kompozytorów jak Johann Strauss, Fritz Kreisler czy Vittorio Monti. W muzyczną podróż do Wiednia zabierze nas zespół West Side Sinfonietta, składający się z utalentowanych instrumentalistów Narodowego Forum Muzyki im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu oraz Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie.

Wstęp na koncert muzyki wiedeńskiej „Nad piękny modrym Dunajem” jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. W wydarzeniu weźmie udział 100 osób, które jako pierwsze wyśle zgłoszenie mailowe na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. 1 osoba może otrzymać maksymalnie 2 bezpłatne bilety.

Koncert odbędzie się 16 września o godz. 19:00 na ostatnim piętrze parkingu Arkad Wrocławskich. Na dach można dostać się, wjeżdżając z pasażu windą na poziom +6.