NEONET SKY TOWER

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom +1
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny 71 786 42 21
Strona wwwwww.neonet.pl

NEONET

NEONET - jesteśmy jedną z największych w Polsce sieci sprzedaży sprzętu RTV, AGD , GSM, komputery, multimedia i akcesoria. W ponad 260 sklepach stacjonarnych prezentujemy najlepiej dobrane do potrzeb Klienta produkty, pozwalając na swobodny dostęp do oferowanego asortymentu, zapoznanie się z nim, a także skorzystanie z fachowej porady naszych profesjonalnych doradców. Dbamy o ciągłą dostępność oferowanego asortymentu, współpracując z największymi producentami w Polsce i na świecie. W trosce o pełną satysfakcję naszych Klientów oferujemy bogaty pakiet usług okołosprzedażowych takich jak: transport zakupów, montaż zakupionego sprzętu czy atrakcyjne pakiety gwarancyjne. Zatrudniamy profesjonalistów. Nasi Doradcy służą pomocą w wyborach Klientów, zapewniają fachowe porady oraz gwarantują wysoki standard obsługi, dopasowany do oczekiwań Klientów. Czerpiemy satysfakcję z zadowolenie naszych Klientów, ale także z dbałości o środowisko. Czujemy się za nie odpowiedzialni, dlatego segregujemy odpady i zarządzamy elektrośmieciami, przestrzegając zasad recyklingu. Naszym celem jest pozycja najlepszego, w ocenie Klientów, sklepu RTV, AGD, IT w Polsce i Europie. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które w maksymalny sposób wpływają, na jakość i komfort zakupów.

NEONET konsekwentnie wzmacnia pozycję lidera w swoim segmencie rynku, a rozbudowie sieci towarzyszą także kolejne modernizacje – przede wszystkim nowe rozwiązania w formacie sklepów oraz stałe poszerzanie asortymentu i oferty usług dodanych (m.in. montaż czy konfiguracja sprzętu). W ubiegłym roku firma obchodziła 10-lecie - na przestrzeni tych lat w sklepach NEONET zrealizowano łącznie ponad 10 mln transakcji. Od początku firmie towarzyszy filozofia pod hasłem „U nas najdroższy jest Klient", a jej rynkowym wyróżnikiem jest najwyższa jakość obsługi i najniższe ceny.

JESTEŚMY PO TO ABY NASI KLIENCI DOKONALI NAJLEPSZEGO DLA NICH WYBORU SPRZĘTU RTV, AGD I IT I MOGLI W PEŁNI CIESZYĆ SIĘ JEGO FUNKCJONALNOŚCIĄ.