Sky Tower logo lp

 

Jesienią zapraszamy na tor wyścigowy w Sky Tower!

Już za kilka miesięcy we Wrocławskim Sky Tower otwarte zostanie APEX One - największe centrum simracingowo-szkoleniowe w Polsce! Na powierzchni 600 m kw. powstaną trzy strefy: GT, F1 oraz VIP, wyposażone łącznie w kilkanaście profesjonalnych symulatorów marki Qubic System. Ich dostawcą jest inwestor projektu, polska firma Motion Systems z Wrocławia. Całość uzupełni luksusowy cocktail bar ze strefą wypoczynkową, gdzie będą organizowane spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne.

Centrum simracingowe-szkoleniowe Apex One to miejsce unikalne w skali całego kraju: oprócz rozrywki na najwyższym poziomie zaoferuje również możliwość doskonalenia umiejętności jazdy profesjonalnym kierowcom. Organizowanie wieczorów integracyjnych i spotkań biznesowych w wyścigowym klimacie będzie absolutną nowością na eventowej mapie Wrocławia. Tym bardziej cieszymy się, że inwestor projektu, firma Motion Systems, wybrała na jego lokalizację Sky Tower - jedyne w swoim rodzaju, ikoniczne dla Wrocławia miejsce – komentuje Piotr Pirogowicz, dyrektor zarządzający w Develia S.A., która jest właścicielem obiektu Sky Tower.

To niezwykłe miejsce już niebawem zapewni mieszkańcom, turystom oraz pasjonatom wyścigów samochodowych nowy sposób na spędzanie czasu w samym sercu stolicy Dolnego Śląska. Gorąco zapraszamy już dziś!

ApexOne 5
ApexOne 3