Pretty One

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny 509 010 274
Strona wwwwww.prettyone.pl

Kolekcja Jesień-Zima 2019/20 Pretty One już dostępna!

Kolekcja Jesień-Zima 2019/20 pojawiła się już w salonach i na sklepie internetowym. Pierwsze modele już dostępne.
„Everyday POWER” to hasło przewodnie naszej kolekcji na sezon jesień-zima 19/20. Odzwierciedla ono moc Kobiet Pretty One. Moc, która sprawia, że czują się one piękne, wyjątkowe i niepokonane każdego dnia. Siła kolekcji Pretty One „Everyday POWER” to oprócz klasycznych modeli na różne okazje:

  • Nowe, odważne wzory inspirowane międzynarodowymi trendami - Różnorodne tkaniny i liczne ręcznie wykonane detale
  • Szeroka paleta barw, od delikatnych beży i szarości, przez soczyste pomarańcze i czerwienie, aż po intensywne granaty i zielenie
  • Różnorodność wzorów: od dopasowanych, świetnie skrojonych garniturów, garsonek i sukienek, przez modele swobodniejsze, niekiedy oversizowe, aż po miękkie, otulające golfy i kardigany.

Kolekcję dopełniają przepiękne akcesoria. Obok klasycznej biżuterii i dzianinowych dodatków znajdziecie w niej wyroby z naturalnej skóry. W tym sezonie proponujemy nie tylko paski, ale po raz pierwszy torby w odważnych kolorach oraz najmodniejsze modele butów, które idealnie uzupełnią garderobę każdej z Was. Chcemy, aby hasło „Everday POWER” towarzyszyło Wam w każdym dniu tygodnia. Aby dzięki naszym ubraniom Kobieta Pretty One była gotowa na wszystkie wyzwania i z mocą stawiała czoło codzienności!
Zapraszamy!

Kolekcja Jesień-Zima 2019/20 Pretty One już dostępna!