Sky Tower logo lp

 

Nowe, większe Kolejkowo już otwarte!

Na pierwszym piętrze Sky Tower można już oglądać nową odsłonę Kolejkowa – spektakularnej, największej w Polsce makiety kolejowej, wspaniałego odwzorowania miast, zabytków i codziennego życia mieszkańców Dolnego Śląska. Ekspozycja liczy aż 900 metrów kwadratowych. Tworzy ją 3,5 tys. figurek ludzi i zwierząt, prawie 250 miniaturowych budynków, 215 samochodów oraz 520 metrów torowiska, po których kursuje 15 pociągów składających się w sumie z 60 wagonów. Podziwianie tego miniaturowego, tętniącego życiem świata to niewątpliwa atrakcja zarówno dla mieszkańców Wrocławia, jak i turystów w wieku od 1 do 99 lat!

Ale nowe Kolejkowo to nie tylko makieta i wrażenia audiowizualne - na odwiedzających czekają także kawiarenka, sklepik i kącik zabaw, który z pewnością docenią rodziny z dziećmi. Do dyspozycji gości jest również bezpłatna szatnia.

Kolejkowo można zwiedzać codziennie w godzinach 10:00-18:00 na 1. piętrze naszego budynku. Makieta będzie otwarta dla zwiedzających przez cały rok, także w dni wolne od pracy, w święta i niedziele.

KUP BILET ONLINE

ST kolejkowo otarcie lp

Kolejkowo Sky Tower 1

Kolejkowo Sky Tower 2

Kolejkowo Sky Tower 3

Kolejkowo Sky Tower 4

Kolejkowo Sky Tower 5