Egurrola Dance Studio

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom +2
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

Pon – pt – dla klientów: 10.00 – 22.00
dla pracowników: 9.00 - 23.00
Sobota – dla klientów: 10.00 – 16.00
dla pracowników: 9.00 – 17.00
Niedziela – nieczynne

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny tel. 601 539 539

Ruszyły zapisy na nowy sezon w Egurrola Dance Studio Wrocław!

Nowy Semestr Egurrola Dance Studio Sky Tower Wroclaw

Nowy sezon to najlepszy czas na nowe wyzwania!
Każdy niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania może razem z nami rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z tańcem!

Dla dzieci w wieku od 3 lat przygotowaliśmy wyjątkowe zajęcia, które wpływają na ich rozwój oraz kondycję, a także uczą pewności siebie i nawiązywania kontaktów z rówieśnikami! Starszym dzieciom proponujemy lekcje prowadzone w oparciu o autorski program dydaktyczny i dostosowane do konkretnej kategorii wiekowej: 4-5, 6-8, 9-12 oraz 13-16 lat.

Fantastyczna oferta dla młodzieży to zajęcia w różnych stylach tanecznych, pozwalające na szlifowanie umiejętności i rozwój tanecznej pasji, a także możliwość udziału w castingach do specjalnych projektów, audycjach do naszych mistrzowskich zespołów i… nie tylko!

Zajęcia for Ladies zostały stworzone specjalnie z myślą o Paniach i ich szczególnych potrzebach. Dzięki tym zajęciom każda kobieta może poczuć się sexy i utrzymać dobrą formę przez cały rok!
Miłośników tańca w parach zapraszamy na najlepsze kursy tańca towarzyskiego na wszystkich poziomach zaawansowania! Tym, którym zależy na szybkiej i efektywnej nauce proponujemy kursy indywidualne. Narzeczonym przygotujemy natomiast niezapomniany pierwszy taniec!

Zajęcia prowadzą nasi znani i lubiani instruktorzy, którzy zarażą Was swoją niesamowitą pasją i energią.
Razem z Agustin Egurrola spełniamy Wasze marzenia i nieustannie pracujemy nad tym, aby Egurrola Dance Studio było Waszym ulubionym miejscem na mapie Wrocławia!

Zrób pierwszy krok, wybierz zajęcia dla siebie i przekonaj się że razem z nami możesz nie tylko nauczyć się tańczyć ale przede wszystkim przeżyć wyjątkową przygodę!

Egurrola Dance Studio to miejsce dla ludzi z marzeniami!