Sky Tower logo lp

 

  

Najwyżej położony Punkt Widokowy w Polsce wznawia działalność

W obecnej sytuacji każdy, nawet najdrobniejszy element pomagający zapomnieć o problemach i po prostu zrelaksować się, jest niezwykle istotny. Dlatego spieszymy z fantastyczną informacją: już niebawem będziecie mogli wjechać ponad 200 metrów nad ziemię - i zachwycać się zapierającymi dech w piersiach widokami Wrocławia i okolic. 18 maja, po przerwie, działalność wznawia nasz Punkt Widokowy.

Punkt Widokowy w Sky Tower jest najwyżej położonym takim punktem w Polsce. Stał się też jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych, miejscem wręcz obowiązkowych odwiedzin dla miłośników fantastycznych widoków miasta i jego okolicy aż po górę Ślężę, Chełmiec czy Śnieżkę. Zapraszamy już od 18 maja - prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami otwarcia i obowiązującymi zasadami.

Punkt Widokowy czynny będzie w godzinach:

09:00 – 21:00 (o 20:00 ostatni wjazd) od poniedziałku do czwartku

09:00 – 22:00 (o 21:00 ostatni wjazd) od piątku do soboty

10:00 – 22:00 (o 21:00 ostatni wjazd) w niedzielę

O czym, związanym z bezpieczeństwem sanitarnym, powinniście przede wszystkim pamiętać podczas wizyty?

- o zachowaniu dystansu podczas zakupu biletów w kasie: w danym momencie może znajdować się przy niej tylko 1 osoba (odległość oczekiwania wyznaczamy specjalnymi naklejkami),

- w windzie oraz w Punkcie Widokowym każdy z Was musi mieć zasłonięte usta i nos (maseczką lub innym materiałem),

- przed wjazdem na Punkt należy zdezynfekować ręce - dozowniki znajdują się w korytarzu do windy oraz na poziomie „0”,

- jednorazowo w Punkcie może przebywać maksymalnie 25 osób,

- wjazdy odbywają się o każdej pełnej godzinie, jednocześnie windą może wjechać (i zjechać) 5 osób.

Bardzo prosimy o przestrzeganie wprowadzonych zasad. Zapewniamy Was także, że zadbaliśmy o to, abyście podczas wizyty czuli się bezpiecznie. Prowadzimy wzmożoną dezynfekcję całego miejsca, wprowadziliśmy także szereg zmian w funkcjonowaniu Punktu, windy i kasy biletowej. Kasa, zgodnie z wytycznymi, została wyposażona w przesłonę z tworzywa sztucznego, jej personel będzie pracować w maseczkach bądź przyłbicach. Pracownicy Ochrony dopilnują, by odwiedzający mieli maseczki czy inne elementy zasłaniające nos i usta. Winda oraz taras widokowy po każdej pełnej godzinie wjazdu / zjazdu oraz wizyt, będą dezynfekowane.

Szczegółowe informacje dostępne na: https://galeria.skytower.pl/punkt-widokowy

Do zobaczenia!

Punkt Widokowy Sky Tower otwarty