PL
MENU

Sky Tower jest wyjątkowy pod każdym względem. To pierwszy drapacz chmur we Wrocławiu, który został stworzony z wizją harmonijnego uzupełnienia przestrzeni miejskiej. Najwyższa wieża budynku mierzy aż 212 metrów. To sprawia, że Sky Tower zajmuje czwarte miejsce wśród najwyższych budynków w Polsce.


Galeria Handlowa Sky Tower to tętniące życiem miejsce wygodnych i szybkich zakupów. W strefie gastronomicznej na parterze w przyjemnej i miłej atmosferze można spotkać się w gronie rodziny i przyjaciół w licznych restauracjach oraz kawiarniach. To także odpowiednie miejsce na biznesowy lunch.


Sky Tower to także doskonały punkt na mapie miasta dla osób szukających rozrywki oraz lubiących obcować ze sztuką. Na pasjonatów tańca czeka jedyna w mieście szkoła Egurrola Dance Studio. Kolejkowo zabierze każdego do świata miniatur, a Apex One zapewni moc atrakcji wszystkim amatorom wyścigów samochodowych. Dla fanów kręgli jest Sky Bowling z aż 24 torami. Natomiast na osoby szukające mocnych wrażeń czeka realistyczny symulator lotów czy wystawa tropikalnych pająków i skorpionów. Wielbiciele sztuki mają jedyną w swoim rodzaju okazję podziwiać oryginalną, blisko 4-metrową rzeźbę Salvadora Dali – „Profil czasu”.


Lokalizacja Sky Tower pozwala wygodnie dojechać zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Na kierowców Galerii Handlowej czeka ponad 500 miejsc parkingowych. Z kolei dla pracowników części biurowej przewidzianych jest również 500 miejsc postojowych.

Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.

Biuro parkingu

+48 71 738 31 07

Najem powierzchni handlowej

Kamila Jastrząb +48 608 651 333 Kamila.jastrzab@cbre.com

Małgorzata Laskowska +48 608 659 254 Malgorzata.laskowska@cbre.com

Najem powierzchni biurowej

+48 600 447 388jakub.denus@adventum.eu

Marketing