PL
MENU

Gastronomia i rozrywka

Sky Tower to także miejsce do spotkań i zabawy. Znajdziesz tu 9 restauracji dopasowanych do różnych gustów, zarówno te najpopularniejsze na całym świecie, jak i unikatowe, których smak poznacie tylko tutaj. Sprawdź też naszą kręgielnię, wystawy i profesjonalne symulatory jazdy i wiele innych miejsc, które zapewnią Ci niezapomnianą rozrywkę.

Gastronomia i rozrywka

Centrum Handlowe
Sky Tower

Kliknij na wybrany lokal na planie Centrum Handlowego Sky Tower po lewej stronie, aby uzyskać więcej informacji na jego temat.

Centrum Handlowe
Sky Tower

Kliknij na wybrany lokal na planie Centrum Handlowego Sky Tower po lewej stronie, aby uzyskać więcej informacji na jego temat.

Centrum Handlowe
Sky Tower

Kliknij na wybrany lokal na planie Centrum Handlowego Sky Tower po lewej stronie, aby uzyskać więcej informacji na jego temat.

WYNAJEM POWIERZCHNI HANDLOWYCH
LOKALE HANDLOWE I USŁUGOWE / STOISKA CZASOWE

Lokale do wynajęcia

Sky Tower - nowoczesny i tętniący życiem obiekt łączący w sobie funkcje handlowo-usługową, rozrywkową i biurową oferuje powierzchnie handlowe i usługowe do wynajęcia.
W sprawie wynajmu prosimy o kontakt:

NAJEM: 

Kamila Jastrząb

Kamila.jastrzab@cbre.com

+48 608 651 333

 

Małgorzata Laskowska

Malgorzata.laskowska@cbre.com

+48 608 659 254


Udogodnienia

Z myślą o Tobie

Sky Tower to miejsce, które zapewnia odpowiedni komfort pracownikom na najwyższym możliwym poziomie. Zarówno oni, jak i goście odwiedzający biura, znajdujące się w budynku z pewnością docenią udogodnienia znajdujące się w Sky Tower. W parkingu podziemnym znajduje się blisko 500 miejsc parkingowych, wśród których są dedykowane miejsca dla osób niepełnosprawnych.

Biurowiec zapewnia też nowoczesne zaplecze dla pracowników dojeżdżających na jednośladach. W budynku znajduje się parking dla rowerów.

Sky Tower oferuje też szereg usług dedykowanych. Ponadto w pasażu budynku znajdują się punkty handlowo-usługowe, z których można skorzystać po pracy lub w przerwie na lunch. Na terenie obiektu mieści się także nowoczesny klub fitness, w którym można się nie tylko zrelaksować, ale także zadbać o własne zdrowie i sylwetkę.

PROFIL CZASU

Rzeźba Salvadora Dali

W Sky Tower każdy może obcować ze sztuką niezależnie od pory dnia. Przed głównym wejściem do Galerii Handlowej znajduje się jedyna w swoim rodzaju, oryginalna rzeźba autorstwa wybitnego Salvadora Dali. Dzieło odlane z brązu mierzy niemal 4 metry wysokości i waży aż 1300 kg!. "Profil czasu" jest patynowany w tonacji brązowej i zielonej oraz został postawiony na postumencie.

Taras Widokowy we Wrocławiu

Odkryj nowy Taras Widokowy w Sky Tower, który oferuje niezapomniane wrażenia i widoki.

Na 49. piętro wjedziesz multimedialną windą, w której zacznie się Twoja przygoda. Podziwiaj efektowne wizualizacje 3D, by po chwili wspiąć się na wysokość aż 200 metrów! Zachwyć się panoramą miasta i okolic, zrelaksuj się i spędź aktywnie czas na blisko 600 metrach powierzchni Tarasu Widokowego. Chcesz zaczerpnąć świeżego powietrza? Odwiedź taras zewnętrzny!

Zapraszamy Cię do odkrycia tej wyjątkowej przestrzeni i doświadczenia niezapomnianych chwil, jakie oferuje nowy Taras Widokowy w Sky Tower. To miejsce, gdzie możesz zobaczyć Wrocław z zupełnie nowej perspektywy.

Sprawdź szczegóły
Mapa okolicy

Dla Twojej wygody

Wszystkie drogi prowadzą do Sky Tower. Sprawdź, jak w łatwy sposób dojechać do nas wybranym środkiem komunikacji: rowerem, tramwajem, autobusem lub samochodem.

Kontakt

Kontakt

Olimp Investment spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Chmielna 73, 00-801 Warszawa, REGON: 389519982, NIP: 7011044921), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m..st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000906424.

Biuro parkingu

+48 71 738 31 07

Najem powierzchni handlowej

Kamila Jastrząb +48 608 651 333 Kamila.jastrzab@cbre.com

Małgorzata Laskowska +48 608 659 254 Malgorzata.laskowska@cbre.com

Najem powierzchni biurowej

+48 600 447 388jakub.denus@adventum.eu

Marketing