Sky Fun

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom +2
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny+48 512 359 831

 

SKY FUN

Przedszkole Sky Fun jest jedną z wielu Wrocławskich placówek edukacyjnych Fundacji Familijny Poznań. Jest placówką publiczną, funkcjonującą
od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30- 17:30.

Jesteśmy przedszkolem wspierającym naturalny potencjał dziecka, jego kreatywność i wyobraźnię, rozwijającym wielokierunkowo z wykorzystaniem m.in. Pedagogiki Froebla, elementów Pedagogiki Zabawy i in. Otaczamy dziecko opieką logopedyczną i psychologiczną. Dbamy o zdrowie i rozwój fizyczny naszych wychowanków. Uczymy kulturalnych zachowań, empatii, tolerancji i współpracy w grupie, wrażliwości na piękno i dobro, muzykę i sztukę. Przygotowujemy do odważnego stawiania czoła niepowodzeniom i przeciwnościom.
Nasza kadra cechuje się gruntownym wykształceniem i przygotowaniem do zawodu, w pełni odczuwająca poczucie misji, zaangażowana i kreatywna.

Rozumiejąca potrzeby dziecka nie tylko te wynikające z etapów rozwojowych, preferująca indywidualne podejście do każdego z nich, biorąca odpowiedzialność za bezpieczeństwo i proces opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczny.