Słowo o Galerii

Witaj w Galerii Handlowej SKY TOWER, gdzie spełnią się Twoje w pełni realistyczne potrzeby i surrealistyczne zachcianki. W nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni czas będzie Ci beztrosko upływać i elastycznie dopasowywać się do Twojego planu dnia.

Wszystko zależy od tego, w jakim punkcie Galerii się zatrzymasz. Bo już samo miejsce w którym znajduje się Galeria jest niezwykłe. Góruje nad nią Sky Tower, pierwszy wrocławski drapacz chmur. 212 m w stronę nieba! Oferta restauracji, kawiarni i barów, tworzących smakowity pejzaż na parterze i na pierwszym piętrze, jest naprawdę apetyczna i aromatyczna. Mało tego – przyjemności dla podniebienia mogą trwać nawet po godzinach zamknięcia Galerii. Lokale na poziomie 0 są czynne dłużej!

Sky Tower Galeria Handlowa

Jest też sporo miejsca na rozrywkę i relaks – na poziomie 2 działają szkoła tańca Egurrola Dance Studio, kręgielnia i najnowocześniejszy we Wrocławiu klub fitness, saunarium i SPA.

Niezwykła przygoda czeka Cię na 1 piętrze Galerii. Znajduje się tu największa w Polsce instalacja interaktywna, przygotowana do prowadzenia komunikatywnego dialogu z każdym gościem Galerii. Idąc wzdłuż interaktywnej ściany trafisz do świata, który być może znasz z filmów science fiction. Chcesz poczuć dreszcz futurystycznej emocji? Po prostu „pogadaj" ze ścianą!

Ale to tylko wskazówki. Na własną rękę sprawdź, co znaczy bogactwo doznań!