O Centrum

Sala szkoleniowa w Sky Tower!

Od początku lipca można skorzystać z opcji wynajęcia sali szkoleniowej, mieszczącej się na II piętrze naszego obiektu! To świetny pomysł na spotkanie biznesowe lub szkolenie w fantastycznej wrocławskiej lokalizacji zarówno dla najemców Sky Tower, jak i wszystkich gości „z zewnątrz”.

Komfortowa, klimatyzowana sala wyposażona jest w najważniejsze elementy ułatwiające przeprowadzenie szkolenia: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart; jest także bezpłatny dostęp do Internetu. W sali mieści się od 36 do 40 osób (w zależności od wyboru ustawienia stołów i krzeseł).

Salę można rezerwować mailowo, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt wynajmu to 100 zł/godzina lub 800 zł/dzień (kwoty netto).

Zobacz regulamin

Możliwe ustawienia

Uklad_kinowy
Uklad_klasowy_1
Uklad_klasowy_2
Uklad_konferencyjny

Galeria

sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-0
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-1
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-2
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-3
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-4
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-5
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-6
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-7
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-8
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-9
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-10
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-11
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-12
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-13
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-14
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-15
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-16
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-17
Analgomed

Analgomed

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 2
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-pt: 12:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny+48 717 571 572

Strona wwwwww.analgomed.pl

 

ANALGOMED

O Centrum Leczenia Bólu AnalgoMed

Ból jest codziennym towarzyszem milionów Polaków. Na przewlekłe dolegliwości bólowe skarży się co czwarty dorosły, natomiast z bólem pleców zmaga się ponad 80% z nas. Ból utrudnia wykonywanie najprostszych czynności, odbiera przyjemność z uprawiania sportu (lub wręcz to uniemożliwia), zmusza do zażywania coraz większej ilości leków. Wiele osób jest przekonanych, że z cierpieniem nie da się wygrać i trzeba się do niego przyzwyczaić. My wiemy, że to nieprawda. Dlatego stworzyliśmy AnalgoMed – integracyjną poradnię leczenia bólu we Wrocławiu.

Zespół ekspertów AnalgoMed tworzą wybitni specjaliści z zakresu nieinwazyjnych i inwazyjnych metod terapeutycznych leczenia bólu ostrego oraz przewlekłego. Bazujemy na najnowszych osiągnięciach medycyny, które z powodzeniem są stosowane w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, a teraz są dostępne także w Polsce.

W AnalgoMed leczymy różne rodzaje bólu: zarówno ostry (np. dyskopatia, rwa kulszowa), jak i przewlekły (ból nowotworowy, migrena, ból fantomowy). Specjalizujemy się w terapii dolegliwości, które nie poddają się prostym metodom leczenia i skrajnie obniżają komfort życia pacjenta.

Poradnia Leczenia Bólu AnalgoMed zlokalizowana jest w samym centrum miasta w budynku SkyTower przy ul. Powstańców Śląskich, gwarantując wygodny dojazd każdym środkiem komunikacji. Dla wygody pacjentów oraz personelu oddano nowoczesne gabinety konsultacyjno-diagnostyczne, zabiegowe oraz bogato wyposażoną część rehabilitacyjną. Zapraszamy do kontaktu: 71 757 11 11. Więcej na www.analgomed.pl

O CENTRUM

Kamera Online

Apteka Lekosfera

Apteka Lekosfera

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny +48 71 782 10 80
+ 48 71 782 10 83
www.grupa-lekosfera.pl


Apteka DGA Wrocław

Apteka Lekosfera

Apteka Lekosfera DGA 17 należy do sieci aptek Lekosfera, której właścicielem jest Dolnośląska Grupa Apteczna S. A. Przy aptece działa Salon Dermosfera, oferujący szeroki wybór dermokosmetyków oraz profesjonalne porady dermokonsultantek. W ramach porad dermokonsultantk zdiagnozuje stan skóry, przeanalizuje potrzeby, a następnie doradzi odpowiednie rozwiązanie do pielęgnacji codziennej i okazjonalnej. Dermosfera oferuje również własny program lojalnościowy z atrakcyjnymi nagrodami.

O GALERII

Stacja ładowania SmartPoint

W Sky Tower można już korzystać ze stacji ładowania pojazdów z napędem elektrycznym.
Terminal jest zlokalizowany na parkingu -1 (przy polu nr 199).

Jest to kolejny z punktów ładowania sieci Galactico.pl. Sieć terminali ładowania pojazdów elektrycznych administruje firma Galactico.pl Sp. z o.o. Terminal należy do Wrocławskiego Systemu Stacji Ładowania Pojazdów Elektrycznych (WSSŁPE).

Stacja ładowania pojazdów z napędem elektrycznym w Sky Tower jest piętnastą w mieście. Stacja ładująca może obsługiwać trzy pojazdy elektryczne jednocześnie. W dbałości o bezpieczeństwo użytkowników urządzenie jest wyposażone w aparaturę zabezpieczeniową zgodną z aktualnie panującymi normami.

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych Wroclaw Sky Tower

Terminale ładowanie oferowane przez spółkę Galactico.pl sp. z o.o. są przystosowane do ładowania wszystkich pojazdów elektrycznych dostępnych na rynku europejskim. Począwszy od rowerów a skończywszy na autobusach. Najpopularniejszą stacją ładowania na rynku polskim jest terminal serii smartPoint. Ta stacja ładująca jest również zainstalowana przy Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu. W terminalach tej serii zainstalowane są dwa typy gniazd, które pozwalają na naładowanie samochodów elektrycznych w różnych czasach. Terminal smartPoint posiada dwa gniazda typu Schuko zgodne ze standardem CEE7: 230 V/16 A – gniazdo jednofazowe oraz jedno gniazdo Mennekes zgodne ze standardem IEC62196: 400 V/32 A gniazdo trójfazowe (Type 2).

Terminale smartPoint charakteryzują się ergonomią przy zapewnieniu wysokiego poziomu odporności na akty wandalizmu. Są to urządzenia proste w obsłudze, zaopatrzone w interfejs komunikacji z Użytkownikiem w postaci 7" graficznego wyświetlacza LCD oraz czytnika kart RFID za pomocą których właściciel auta elektrycznego rozpoczyna i zakańcza proces ładowania. W wyniku pozytywnej autoryzacji przy użyciu karty zbliżeniowej w terminalu dochodzi do otwarcia klapki blokującej dostęp do gniazda ładowania przed osobami postronnymi. Użytkownik jest na bieżąco informowany o czynnościach jakie powinien wykonać za pomocą komunikatów pojawiających się na wyświetlaczu. Terminal ładowania smartPoint charakteryzuje się modułową konstrukcją co oznacza, że istnieje możliwość wymiany tylko gniazd ładowania zamiast całego terminala w przypadku zmiany standardu. Stacja ładująca może obsługiwać trzy pojazdy elektryczne jednocześnie.

W dbałości o bezpieczeństwo Użytkowników urządzenie jest wyposażone w aparaturę zabezpieczeniową zgodną z aktualnie panującymi normami. Stacja ładowania jest zaopatrzona w zasilanie awaryjne umożliwiające funkcjonowanie najistotniejszych elementów sterujących terminala oraz komunikację z Użytkownikiem, którego pojazd ładował się w trakcie zaistnienia awarii.

Funkcje terminala:

  • identyfikacja parametrów technicznych ładowanego pojazdu (dotyczy tylko gniazd lEC 62196, zgodnie z normą VDE-AR-E 2623-2-2)
  • autoryzacja Użytkowników wyposażonych w karty zbliżeniowe RFID
  • możliwość komunikacji pomiędzy terminalem i systemem monitorowania za pomocą usługi GSM/GPRS lub kabla Ethernet
  • możliwość wykorzystania wyświetlacza LCD terminala do celów reklamowych oraz zdalna obsługa modułu reklamowego z poziomu systemu monitorowania
  • możliwość przystosowania terminala do współpracy z systemem sieci Smart Grid

Integralną częścią terminali typu smartPoint jest system Galactico. Jego funkcje zostały stworzone
z myślą o właścicielach pojazdów elektrycznych, zarządcach terminali jak i Operatorach Systemów Dystrybucyjnych. Użytkownicy EV będą mieli dostęp do wielu funkcjonalnych opcji, które pozwolą m.in. na rezerwację konkretnego terminala na określoną godzinę, informowanie o statusie ładowania poprzez sms lub e-mail, wgląd w aktualny stan swojego konta, doładowania konta na zasadzie pre paid lub rozliczanie abonamentowe. W chwili obecnej część tych usług została już wdrożona. Zarządcy terminali dzięki modułowi serwisowo diagnostycznemu mają pełen obraz dotyczący potencjalnych awarii jakie mogą zaistnieć w urządzeniu. Są w stanie zdalnie zakończać proces ładowania oraz odblokować dostęp do gniazda Użytkownikowi który np. zgubił swoją kartę indentyfikacyjną. Poza tym posiadają możliwość zdalnego zarządzania treściami reklamowymi na wyświetlaczu terminala.

Terminal zainstalowany przy GH Sky Tower pracuje w systemie Galactico.

Stacja ładowania SmartPoint

Co zrobić żeby móc korzystać ze stacji ładującej smartPoint?

Żeby móc skorzystać ze stacji ładujących należy zalogować się w systemie Galactico za pośrednictwem strony www.galactico.pl podać niezbędne dane dotyczące pojazdu elektrycznego, który chcemy ładować, zaakceptować regulamin, dokonać wpłaty minimum 20,00 zł (która zasili nasze konto i będziemy mogli ją wykorzystać na usługi świadczone przez Operatora).

Jak otrzymać kartę?  |   Instrukcja obsługi SmartPonit

 

Apteka Lekosfera

Apteka Lekosfera

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny +48 71 782 10 80
+ 48 71 782 10 83
www.grupa-lekosfera.pl


APTEKA LEKOSFERA

Apteka Lekosfera DGA 17 należy do sieci aptek Lekosfera, której właścicielem jest Dolnośląska Grupa Apteczna S. A. Przy aptece działa Salon Dermosfera, oferujący szeroki wybór dermokosmetyków oraz profesjonalne porady dermokonsultantek. W ramach porad dermokonsultantka zdiagnozuje stan skóry, przeanalizuje potrzeby, a następnie doradzi odpowiednie rozwiązanie do pielęgnacji codziennej i okazjonalnej. Dermosfera oferuje również własny program lojalnościowy z atrakcyjnymi nagrodami.

BANKOMAT EURONET

Bankomaty
Firma Euronet jest właścicielem największej niezależnej sieci bankomatów w Polsce, obecnie Euronet zarządza już co czwartym bankomatem w Polsce. Dzięki współpracy firmy z bankami coraz większa liczba klientów może korzystać z bankomatów Euronet bez prowizji lub na preferencyjnych warunkach.

Wpłatomaty
Wpłatomaty sieci Euronet to największa w Polsce sieć urządzeń, za pomocą których można szybko i bezpiecznie wpłacić gotówkę – kiedy i gdzie chcesz, i tyle ile akurat potrzebujesz. Z wpłatomatów sieci Euronet może skorzystać każdy, bez względu na to, w którym banku posiada rachunek. Wystarczy jednorazowo zarejestrować się w Euronet Online System na stronie www.euronetpolska.pl.

Klienci Alior Banku, Citi Handlowy, Banku Pocztowego, Getin Banku, mBanku, Plus Banku oraz Idea Banku, korzystają z wpłatomatów na preferencyjnych warunkach ustalonych przez każdy z tych banków, zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Wpłato-bankomaty
Wpłato-bankomaty sieci Euronet zwane recyklerami to urządzenia z zamkniętym obiegiem gotówki, tzn. wpłacone środki mogą być podejmowane podczas kolejnych wypłat. Urządzenia te łączą w sobie dwie podstawowe usługi oferowane przez Euronet Polska – wypłatę oraz wpłatę gotówki.

BASJA MYJNIA RĘCZNA

Ręczna myjnia samochodowa wraz z wulkanizacją
Świadczymy usługi w zakresie:

Mycie samochodu wraz z sprzątaniem i pielęgnacją wnętrza
Pranie tapicerki
Czyszczenie oraz impregnacja skór
Polerowanie
Nanoszenie ekskluzywnych politur SWISSVAX
Zabezpieczanie lakieru
Wulkanizacja
Komputerowe wyważanie opon
Pompowanie kół azotem
Mycie samochodu wraz z naniesieniem wosku SONAX już od 32zł!

Rezerwacje oraz obsługa pod numerem telefonu 71 790 00 20

Rezerwacje Online www.basja.pl

Basketplanet

Basketplanet

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-niedz: 10:00 - 20:00

BASKETPLANET

Basketplanet - oficjalny dystrybutor marki Nike, oferujący największy wybór butów i odzieży Jordan Brand we Wrocławiu. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo między innymi limitowane modele z serii Air Jordan Retro. Opócz tego oferujemy szeroki wybór obuwia koszykarskiego, które jest wykorzystywane również przez siatkarzy i piłkarzy ręcznych. Sygnowane kolekcje zawodników NBA Lebrona James'a, Kobe Bryant'a czy Kevin'a Duranta są dostepne w szerokiej gamie wersji kolorystycznych.

Basketplanet to nie tylko koszykówka...oferta sklepu skierowana jest również do klientów szukających ciekawych propozycji Lifestylowo- streetwearowych. Modele Air Force 1, czy limitowane kolekcje Nike Dunk High powinny stać się przedmiotem westchnień wielu kobiet, dla których systematycznie rozbudowujemy Naszą ofertę.

Grasz w koszykówkę? Odwiedź Nas.
Grasz w siatkówkę? Odwiedź Nas.
Grasz w piłkę ręczną? Odwiedź Nas.
Szukasz Jordanów? Odwiedź Nas
Szukasz ciekawych butów? Odwiedź Nas.
Nie lubisz nosić tego co wszyscy? Koniecznie musisz nas odwiedzić :)

BROADWAY FLOWERS - KWIACIARNIA

Kwiaciarnie Flowers Broadway już od kilku lat zaskakują oryginalnymi i interesującymi propozycjami. Ekipę kwiaciarni cechuje pasja, pełne zaangażowanie oraz ogromne doświadczenie w branży florystycznej.

Profesjonalizm oraz nieograniczone pokłady pomysłów sprawiają, że z łatwością zaskakujemy naszych Klientów i wywołujemy na ich twarzach uśmiechy.

„Naszym marzeniem było tworzyć miejsca, w których piękno, dobry gust oraz smak i wyczucie będą miały wspólny mianownik. I oto udało się zrealizować to marzenie. To Kwiaciarnie Flowers Broadway.”

Z pozdrowieniami,
Teresa Kizińska &Team

Prosimy szukać nas na Facebooku - Kwiaciarnie Flowers Broadway. Galerie zdjęć naszych prac, informacje o kwiaciarni w Sky Tower – akcje promocyjne, atrakcje. Serdecznie zapraszamy.

BROADWAY - SALON FRYZJERSKI

Broadway Group to sieć salonów fryzjerskich, które mogą poszczycić się ogromną dbałością o wysoki poziom świadczonych usług. Nasi stali Klienci doceniają nasz profesjonalizm, klimat naszych salonów, przywiązują się do marki oraz do niezawodności i wysokiego poziomu zawodowego naszych fryzjerów-stylistów. Często organizujemy akcje promocyjne – jest to ukłon w stronę naszych najwierniejszych Klientów.

Obsługujemy również imprezy okolicznościowe typu: śluby, wesela, pokazy mody, eventy, show. Angażujemy się w projekty związane z produkcjami telewizyjnymi, pokazami mody, sesjami fotograficznymi do magazynów oraz stron internetowych. Obiekty, w których gościmy, niosą ze sobą, w naszym mniemaniu, niewątpliwy prestiż. To miejsca znane i lubiane. To miejsca, gdzie z nieukrywaną radością tworzyliśmy nasze kolejne salony.

Szukaj nas również na Facebooku - Broadway Fryzjer Sky Tower. Obszerne galerie zdjęć, aktualne konkursy, promocje, informacje z życia salonu w Galerii Sky Tower. Serdecznie zapraszamy.

CHRONO - BUTIK FIRMOWY

CHRONO - BUTIK FIRMOWY

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny tel. 71 78 04 011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.facebook.com/Chrono.Zegarki

CHRONO - BUTIK FIRMOWY

W butikach Chrono - Pełny wymiar czasu czekają na Ciebie profesjonalna i pomocna obsługa oraz kuszące ceny.
Znajdziesz u nas zegarki szwajcarskich manufaktur zegarmistrzowskich: Perrelet, Oris, Frederique Constant i Alpina oraz szereg popularnych marek: Festina, Jaguar, Candino, Casio, Calypso, Lotus i biżuterię Lotus Style.

CHRONO - CENTRUM SERWISOWE

W Sky Tower otwarte zostało Centrum Serwisowe Chrono. Mieści się w nim 6 stanowisk zegarmistrzowskich, przy których pracują wykwalifikowani zegarmistrze. Największym atutem Centrum Serwisowego Chrono, poza profesjonalną kadrą, jest sprzęt renomowanych producentów najwyższej jakości. Dodatkowo w Centrum Serwisowym Chrono mieści się biuro obsługi, a klienci mogą korzystać z systemu informatycznego umożliwiającego sprawdzenie stanu naprawy zegarka on-line.

Serwis w Sky Tower stanowi krajowe centrum serwisowe m.in. takich marek, jak: Perrelet, Oris, Frederique Constant, Alpina, Jaguar, Candino, Festina, Lotus. Prowadzi także naprawy gwarancyjne: Seiko, Atlantic, Casio oraz jest jedynym w Polsce sklepem z tak bogatą ofertą rotomatów Buben & Zorweg. Poza tym oferuje także: etui, szkatułki na zegarki oraz paski firmy Hirsch.
Patronat nad nim objęli Chrono24.pl oraz Polski Klub Miłośników Zegarów i Zegarków.

Dom Wina

Dom Wina

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny tel. 603 555 548,
www.domwina.pl,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOM WINA

Sklep firmowy Domu Wina to wybór kilkuset wyselekcjonowanych gatunków wina z całego świata. W ofercie: wina z Hiszpanii, Francji, Włoch, krajów dawnej Europy Wschodniej, wina z Nowego Świata – między innymi z Chile, Argentyny, Urugwaju, a także z Australii i Kalifornii.

Zapewniamy fachowe doradztwo, eleganckie opakowania, dostawę win do domu, atrakcyjne rabaty i program lojalnościowy Klubu Domu Wina.
Co miesiąc nowe, wybrane specjalnie dla Klubu, unikalne zestawy win z innego winiarskiego regionu świata.

W ofercie sklepu znajdują się także wysokogatunkowe alkohole mocne: whisky, koniaki, brandy oraz akcesoria do win i alkoholi.

DOREX - KANTOR

Kantory Dorex we Wrocławiu zapewniają profesjonalną obsługę w zakresie skupu i sprzedaży walut obcych. Korzystanie z usług naszego kantoru to gwarancja atrakcyjnych cen, pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa transakcji.

eSmokingWorld

eSmokingWorld

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny tel. +48 537 016 654
www.esmokingworld.com/pl

eSmokingWorld

eSmokingWorld to największa w Europie specjalistyczna sieć sprzedaży papierosów elektronicznych, liquidów i akcesoriów do e-palenia.  W naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt marek własnych oraz należących do światowych, renomowanych producentów.  Stale inwestujemy w rozwój dostępnej oferty, dbając o jakość i bezpieczeństwo konsumentów – papierosy elektroniczne  i liquidy dostępne w eSmokingWorld posiadają wymagane certyfikaty oraz przechodzą rygorystyczne testy emisji.  Od 2015 roku jesteśmy częścią Grupy British American Tobacco.

Egurrola Dance Studio

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom +2
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

Pon – pt – dla klientów: 10.00 – 22.00
dla pracowników: 9.00 - 23.00
Sobota – dla klientów: 10.00 – 16.00
dla pracowników: 9.00 – 17.00
Niedziela – nieczynne

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny tel. 601 539 539

EGURROLA DANCE STUDIO

Egurrola Dance Studio to największe i najnowocześniejsze szkoły tańca w Polsce, założone i prowadzone przez Agustina Egurrolę – choreografa, tancerza i jurora programów „You Can Dance – Po prostu tańcz!" oraz „Mam talent!".

Egurrola Dance Studio obejmuje 12 szkół zlokalizowanych w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Konstancinie-Jeziornie oraz Grodzisku Mazowieckim, a w planach jest otwarcie kolejnych. Szkoły słyną z najlepszych instruktorów, autorskiego programu nauczania oraz doskonale wyposażonych sal tanecznych. Wśród osób uczęszczających do Egurrola Dance Studio są zarówno zawodowi tancerze, jak i osoby poszukujące sposobu na przyjemne i pożyteczne spędzanie czasu.

Egurrola Dance Studio we Wrocławiu to 5 przestronnych, nowocześnie urządzonych sal zapewniających doskonałe warunki do tańca dla osób w każdym wieku – dzieci już od 3. roku życia, młodzieży oraz dorosłych. Idealne miejsce do spędzenia czasu wolnego, znalezienia nowej pasji lub kontynuowania swojej tanecznej przygody, a także poznania nowych ludzi.

Więcej informacji: www.egurrola.com

Esotiq

Esotiq

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny tel. +48 695 446 197
www.esotiq.com

ESOTIQ

ESOTIQ to marka skierowana do kobiet eleganckich i nowoczesnych. Mnogość form oraz kolorów pozwala na realizację najbardziej różnorodnych pragnień. Pasja i delikatność mieszają się z szykiem oraz egzotyką.

Misją marki ESOTIQ jest nadawanie formy kobiecym pragnieniom oraz materializowanie drzemiących w nich namiętności. Tworzenie projektów, aby wydobyć kobiece piękno oraz złożyć hołd kobiecości.

ESOTIQ to bielizna, która chce być blisko, ponieważ ubóstwia kobiece ciała.

Eva Minge Store

Eva Minge Store

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny tel. 71 720 70 70
www.evaminge.pl

EVA MINGE STORE

Najmodniejsze damskie ubrania i dodatki od znanej i cenionej na całym świecie projektantki mody.