Eurospar

Eurospar

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Eurospar

Eurospar SkyTower

EUROSPAR to największy format sklepu sieci SPAR, supermarket z szerokim i dopasowanym do potrzeb lokalnego Klienta wyborem zawsze świeżych owoców i warzyw, wypiekanego na miejscu, ciepłego i pachnącego pieczywa, dań gotowych i ciast. Zapraszamy na zakupy najwyższej jakości wędlin, mięsa oraz serów, na wagę, dokładnie tyle, ile chcecie.

Sklepy SPAR słyną z szerokiego asortymentu produktów bio, naturalnych oraz dopasowanych do diet bezglutenowych, bezlaktozowych, wegańskich i wegetariańskich. Szczególnie polecamy produkty marki SPAR Natural, m.in. krem czekoladowy bez zawartości oleju palmowego, ulepszaczy i stabilizatorów, z ceryfikatem FairTrade.

Bogaty asortyment obejmuje zarówno produkty tradycyjne, jak i pochodzące z wielu zakątków świata. Na półkach znajdziecie produkty marki SPAR, tak samo dobre, jak te znanych producentów, ale tańsze.
U podstaw wartości, którymi kieruje się SPAR jest zapewnienie nie tylko szerokiego wyboru zawsze świeżych produktów, również lokalnych producentów, ale także najwyższej jakości obsługi, w konkurencyjnej cenie. SPAR – Najlepszy dla Ciebie.

CUKIERNIA KARPICKO

CUKIERNIA KARPICKO

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Strona www Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt telefoniczny 

Cukiernia Karpicko

Korzenie firmy sięgają 1990 roku. Rodzinny biznes od samego początku istnienia przywiązywał ogromną wagę do tworzenia wyrobów najwyższej jakości. Najważniejszą wartością dla Karpicka jest zadowolenie swoich Klientów.

Cukiernia oferuje pełen asortyment cukierniczy. Nie brakuje ciast, ciasteczek, tortów, pralin, bez, rogali oraz eklerów - każda słodkość w najróżniejszych kształtach, smakach oraz wariacjach smakowych. Nie brakuje także opcji wege - orkiszowych ciastek mocy. Firma cieszy się uznaniem fachowców w branży cukierniczej oraz przyjaźnią wszystkich, którzy choć raz skosztowali ich wyrobów.

IQOS

IQOS

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Strona www https://pl.iqos.com
Strona www Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakt telefoniczny +48 502 773 618

IQOS

Sklep IQOS to miejsce, gdzie dorośli użytkownicy wyrobów tytoniowych lub wyrobów zawierających nikotynę mogą kupić podgrzewacze do tytoniu IQOS, wkłady tytoniowe oraz akcesoria do personalizacji takie jak etui, nakładki, nasadki, futerały czy ładowarki. Kupując akcesoria czyszczące, odpowiednio zadbasz o swój podgrzewacz do tytoniu. Na miejscu z łatwością skorzystasz z pomocy technicznej IQOS – pracownicy IQOS odpowiedzą na Twoje pytania i udzielą pomocy technicznej.

THAILANNA

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

Pon-Nd 12:00 - 22:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny+48 537 844 771
Strona www salon-thailanna.pl

Thai Lanna

Thailanna Sky Tower

Thai Lanna - Skrawek Tajlandii we Wrocławiu. Przenieś się w odległy i egzotyczny świat. Zapomnij o doraźnych sprawach i oddaj się w nasze ręce. Pozwól ukoić nerwy i stres. Nasze masaże wykonywane są wyłącznie przez certyfikowane masażystki z Tajlandii. Masaż techniką tradycyjną, praktykowany od tysiącleci w Indiach na bazie ajurwedy i jogi pasywnej, wpływa na funkcjonowanie całego organizmu. Rozluźniając napięcie mięśniowe, łagodzi bóle i relaksuje całe ciało. Pobudzając krążenie krwi, udrożnia przepływ energii i dodaje sił witalnych. Masaż tajski, niegdyś wykonywany jedynie w tajlandzkich świątyniach, dziś dostępny jest tu na miejscu w centrum Wrocławia w Galerii Sky Tower. Zapraszamy!

 

O CENTRUM

Dla akcjonariuszy

Zarząd spółki pod firmą Sky Tower Spółka Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu (dalej jako „Spółka”), przy ul. Powstańców Śląskich numer 2-4 (kod pocztowy 53-333 Wrocław), posiadającej numer NIP: 899-27-36-492, REGON: 021905450, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000424793, w związku z art. 16 ustawy z dnia 30 sierpnia 2019 roku o zmianie ustawy - Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2019 r. poz. 1798) wzywa Akcjonariuszy Spółki do złożenia posiadanych dokumentów akcji w celu ich dematerializacji. Dokumenty akcji należy składać w siedzibie Spółki tj. ul. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wrocław, X piętro, w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8.00 – 17.00.

Złożenie dokumentów akcji (odcinka zbiorowego) odbędzie się za pisemnym pokwitowaniem.

O CENTRUM

Akcjonariusze

Trwa aktualizacja

Harmonia

Harmonia

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-pt 8.00-21.00
sob 9.00-14.00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny+48 22 338 16 11

Strona wwwwww.harmonia.luxmed.pl

HARMONIA

Poradnia dysponuje doświadczonym zespołem psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, psychoonkologów, neurologopedów, seksuologa oraz psychotraumatologa, przyjmującym zarówno dorosłych jak i dzieci w każdym wieku.

Oferują specjalistyczną i wszechstronną pomoc w najtrudniejszych życiowych sytuacjach. Wykorzystują najnowocześniejsze metody farmakologiczne i terapeutyczne. Od początku swojej działalności przykładają dużą wagę przy doborze pracującego u nich personelu. Ich lekarze zajmują czołowe miejsca w ogólnopolskich rankingach lekarzy. Ich proces leczenia jest nie tylko pracą, ale również niezwykle gratyfikującą pasją życiową. Wszyscy lekarze psychiatrzy i terapeuci pracujący w Harmonia regularnie uczestniczą w szkoleniach i konferencjach naukowych, poszerzając swoją wiedzę pracując w renomowanych szpitalach oraz instytucjach badawczych. Są autorami wielu publikacji naukowych, prowadzą zajęcia dla studentów wydziałów lekarskich uniwersytetów medycznych w całej Polsce. Ich wiedza i doświadczenie oraz gotowość do towarzycenia Ci w terapii pomogą Ci, zrozumieć sedno Twoich problemów. Harmonia to prestiżowe miejsce przeznaczone dla najbardziej wymagających Pacjentów.

O Centrum

Sala szkoleniowa w Sky Tower!

Od początku lipca można skorzystać z opcji wynajęcia sali szkoleniowej, mieszczącej się na II piętrze naszego obiektu! To świetny pomysł na spotkanie biznesowe lub szkolenie w fantastycznej wrocławskiej lokalizacji zarówno dla najemców Sky Tower, jak i wszystkich gości „z zewnątrz”.

Komfortowa, klimatyzowana sala wyposażona jest w najważniejsze elementy ułatwiające przeprowadzenie szkolenia: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart; jest także bezpłatny dostęp do Internetu. W sali mieści się od 36 do 40 osób (w zależności od wyboru ustawienia stołów i krzeseł).

Salę można rezerwować mailowo, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt wynajmu to 100 zł/godzina lub 800 zł/dzień (kwoty netto).

Zobacz regulamin

Możliwe ustawienia

Uklad_kinowy
Uklad_klasowy_1
Uklad_klasowy_2
Uklad_konferencyjny

Galeria

sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-0
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-1
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-2
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-3
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-4
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-5
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-6
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-7
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-8
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-9
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-10
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-11
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-12
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-13
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-14
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-15
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-16
sala_konferencyjna-Sky-Tower-Wroclaw-17
Analgomed

Analgomed

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 2
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-pt: 08:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny+48 71 7571111

Strona wwwwww.analgomed.pl

 

ANALGOMED

O Centrum Leczenia Bólu AnalgoMed

Ból jest codziennym towarzyszem milionów Polaków. Na przewlekłe dolegliwości bólowe skarży się co czwarty dorosły, natomiast z bólem pleców zmaga się ponad 80% z nas. Ból utrudnia wykonywanie najprostszych czynności, odbiera przyjemność z uprawiania sportu (lub wręcz to uniemożliwia), zmusza do zażywania coraz większej ilości leków. Wiele osób jest przekonanych, że z cierpieniem nie da się wygrać i trzeba się do niego przyzwyczaić. My wiemy, że to nieprawda. Dlatego stworzyliśmy AnalgoMed – integracyjną poradnię leczenia bólu we Wrocławiu.

Zespół ekspertów AnalgoMed tworzą wybitni specjaliści z zakresu nieinwazyjnych i inwazyjnych metod terapeutycznych leczenia bólu ostrego oraz przewlekłego. Bazujemy na najnowszych osiągnięciach medycyny, które z powodzeniem są stosowane w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, a teraz są dostępne także w Polsce.

W AnalgoMed leczymy różne rodzaje bólu: zarówno ostry (np. dyskopatia, rwa kulszowa), jak i przewlekły (ból nowotworowy, migrena, ból fantomowy). Specjalizujemy się w terapii dolegliwości, które nie poddają się prostym metodom leczenia i skrajnie obniżają komfort życia pacjenta.

Poradnia Leczenia Bólu AnalgoMed zlokalizowana jest w samym centrum miasta w budynku SkyTower przy ul. Powstańców Śląskich, gwarantując wygodny dojazd każdym środkiem komunikacji. Dla wygody pacjentów oraz personelu oddano nowoczesne gabinety konsultacyjno-diagnostyczne, zabiegowe oraz bogato wyposażoną część rehabilitacyjną. Zapraszamy do kontaktu: 71 757 11 11. Więcej na www.analgomed.pl

O CENTRUM

Kamera Online

Apteka Lekosfera

Apteka Lekosfera

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny +48 71 782 10 80
+ 48 71 782 10 83
www.grupa-lekosfera.pl


Apteka DGA Wrocław

Apteka Lekosfera

Apteka Lekosfera DGA 17 należy do sieci aptek Lekosfera, której właścicielem jest Dolnośląska Grupa Apteczna S. A. Przy aptece działa Salon Dermosfera, oferujący szeroki wybór dermokosmetyków oraz profesjonalne porady dermokonsultantek. W ramach porad dermokonsultantk zdiagnozuje stan skóry, przeanalizuje potrzeby, a następnie doradzi odpowiednie rozwiązanie do pielęgnacji codziennej i okazjonalnej. Dermosfera oferuje również własny program lojalnościowy z atrakcyjnymi nagrodami.

O GALERII

Stacja ładowania SmartPoint

W Sky Tower można już korzystać ze stacji ładowania pojazdów z napędem elektrycznym.
Terminal jest zlokalizowany na parkingu -1 (przy polu nr 199).

Jest to kolejny z punktów ładowania sieci Galactico.pl. Sieć terminali ładowania pojazdów elektrycznych administruje firma Galactico.pl Sp. z o.o. Terminal należy do Wrocławskiego Systemu Stacji Ładowania Pojazdów Elektrycznych (WSSŁPE).

Stacja ładowania pojazdów z napędem elektrycznym w Sky Tower jest piętnastą w mieście. Stacja ładująca może obsługiwać trzy pojazdy elektryczne jednocześnie. W dbałości o bezpieczeństwo użytkowników urządzenie jest wyposażone w aparaturę zabezpieczeniową zgodną z aktualnie panującymi normami.

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych Wroclaw Sky Tower

Terminale ładowanie oferowane przez spółkę Galactico.pl sp. z o.o. są przystosowane do ładowania wszystkich pojazdów elektrycznych dostępnych na rynku europejskim. Począwszy od rowerów a skończywszy na autobusach. Najpopularniejszą stacją ładowania na rynku polskim jest terminal serii smartPoint. Ta stacja ładująca jest również zainstalowana przy Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu. W terminalach tej serii zainstalowane są dwa typy gniazd, które pozwalają na naładowanie samochodów elektrycznych w różnych czasach. Terminal smartPoint posiada dwa gniazda typu Schuko zgodne ze standardem CEE7: 230 V/16 A – gniazdo jednofazowe oraz jedno gniazdo Mennekes zgodne ze standardem IEC62196: 400 V/32 A gniazdo trójfazowe (Type 2).

Terminale smartPoint charakteryzują się ergonomią przy zapewnieniu wysokiego poziomu odporności na akty wandalizmu. Są to urządzenia proste w obsłudze, zaopatrzone w interfejs komunikacji z Użytkownikiem w postaci 7" graficznego wyświetlacza LCD oraz czytnika kart RFID za pomocą których właściciel auta elektrycznego rozpoczyna i zakańcza proces ładowania. W wyniku pozytywnej autoryzacji przy użyciu karty zbliżeniowej w terminalu dochodzi do otwarcia klapki blokującej dostęp do gniazda ładowania przed osobami postronnymi. Użytkownik jest na bieżąco informowany o czynnościach jakie powinien wykonać za pomocą komunikatów pojawiających się na wyświetlaczu. Terminal ładowania smartPoint charakteryzuje się modułową konstrukcją co oznacza, że istnieje możliwość wymiany tylko gniazd ładowania zamiast całego terminala w przypadku zmiany standardu. Stacja ładująca może obsługiwać trzy pojazdy elektryczne jednocześnie.

W dbałości o bezpieczeństwo Użytkowników urządzenie jest wyposażone w aparaturę zabezpieczeniową zgodną z aktualnie panującymi normami. Stacja ładowania jest zaopatrzona w zasilanie awaryjne umożliwiające funkcjonowanie najistotniejszych elementów sterujących terminala oraz komunikację z Użytkownikiem, którego pojazd ładował się w trakcie zaistnienia awarii.

Funkcje terminala:

  • identyfikacja parametrów technicznych ładowanego pojazdu (dotyczy tylko gniazd lEC 62196, zgodnie z normą VDE-AR-E 2623-2-2)
  • autoryzacja Użytkowników wyposażonych w karty zbliżeniowe RFID
  • możliwość komunikacji pomiędzy terminalem i systemem monitorowania za pomocą usługi GSM/GPRS lub kabla Ethernet
  • możliwość wykorzystania wyświetlacza LCD terminala do celów reklamowych oraz zdalna obsługa modułu reklamowego z poziomu systemu monitorowania
  • możliwość przystosowania terminala do współpracy z systemem sieci Smart Grid

Integralną częścią terminali typu smartPoint jest system Galactico. Jego funkcje zostały stworzone
z myślą o właścicielach pojazdów elektrycznych, zarządcach terminali jak i Operatorach Systemów Dystrybucyjnych. Użytkownicy EV będą mieli dostęp do wielu funkcjonalnych opcji, które pozwolą m.in. na rezerwację konkretnego terminala na określoną godzinę, informowanie o statusie ładowania poprzez sms lub e-mail, wgląd w aktualny stan swojego konta, doładowania konta na zasadzie pre paid lub rozliczanie abonamentowe. W chwili obecnej część tych usług została już wdrożona. Zarządcy terminali dzięki modułowi serwisowo diagnostycznemu mają pełen obraz dotyczący potencjalnych awarii jakie mogą zaistnieć w urządzeniu. Są w stanie zdalnie zakończać proces ładowania oraz odblokować dostęp do gniazda Użytkownikowi który np. zgubił swoją kartę indentyfikacyjną. Poza tym posiadają możliwość zdalnego zarządzania treściami reklamowymi na wyświetlaczu terminala.

Terminal zainstalowany przy GH Sky Tower pracuje w systemie Galactico.

Stacja ładowania SmartPoint

Co zrobić żeby móc korzystać ze stacji ładującej smartPoint?

Żeby móc skorzystać ze stacji ładujących należy zalogować się w systemie Galactico za pośrednictwem strony www.galactico.pl podać niezbędne dane dotyczące pojazdu elektrycznego, który chcemy ładować, zaakceptować regulamin, dokonać wpłaty minimum 20,00 zł (która zasili nasze konto i będziemy mogli ją wykorzystać na usługi świadczone przez Operatora).

Jak otrzymać kartę?  |   Instrukcja obsługi SmartPonit

 

Apteka Lekosfera

Apteka Lekosfera

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny +48 71 782 10 80
+ 48 71 782 10 83
www.grupa-lekosfera.pl


APTEKA LEKOSFERA

Apteka Lekosfera DGA 17 należy do sieci aptek Lekosfera, której właścicielem jest Dolnośląska Grupa Apteczna S. A. Przy aptece działa Salon Dermosfera, oferujący szeroki wybór dermokosmetyków oraz profesjonalne porady dermokonsultantek. W ramach porad dermokonsultantka zdiagnozuje stan skóry, przeanalizuje potrzeby, a następnie doradzi odpowiednie rozwiązanie do pielęgnacji codziennej i okazjonalnej. Dermosfera oferuje również własny program lojalnościowy z atrakcyjnymi nagrodami.

BANKOMAT EURONET

Bankomaty
Firma Euronet jest właścicielem największej niezależnej sieci bankomatów w Polsce, obecnie Euronet zarządza już co czwartym bankomatem w Polsce. Dzięki współpracy firmy z bankami coraz większa liczba klientów może korzystać z bankomatów Euronet bez prowizji lub na preferencyjnych warunkach.

Wpłatomaty
Wpłatomaty sieci Euronet to największa w Polsce sieć urządzeń, za pomocą których można szybko i bezpiecznie wpłacić gotówkę – kiedy i gdzie chcesz, i tyle ile akurat potrzebujesz. Z wpłatomatów sieci Euronet może skorzystać każdy, bez względu na to, w którym banku posiada rachunek. Wystarczy jednorazowo zarejestrować się w Euronet Online System na stronie www.euronetpolska.pl.

Klienci Alior Banku, Citi Handlowy, Banku Pocztowego, Getin Banku, mBanku, Plus Banku oraz Idea Banku, korzystają z wpłatomatów na preferencyjnych warunkach ustalonych przez każdy z tych banków, zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji.

Wpłato-bankomaty
Wpłato-bankomaty sieci Euronet zwane recyklerami to urządzenia z zamkniętym obiegiem gotówki, tzn. wpłacone środki mogą być podejmowane podczas kolejnych wypłat. Urządzenia te łączą w sobie dwie podstawowe usługi oferowane przez Euronet Polska – wypłatę oraz wpłatę gotówki.

BASJA MYJNIA RĘCZNA

Ręczna myjnia samochodowa wraz z wulkanizacją
Świadczymy usługi w zakresie:

Mycie samochodu wraz z sprzątaniem i pielęgnacją wnętrza
Pranie tapicerki
Czyszczenie oraz impregnacja skór
Polerowanie
Nanoszenie ekskluzywnych politur SWISSVAX
Zabezpieczanie lakieru
Wulkanizacja
Komputerowe wyważanie opon
Pompowanie kół azotem
Mycie samochodu wraz z naniesieniem wosku SONAX już od 32zł!

Rezerwacje oraz obsługa pod numerem telefonu 71 790 00 20

Rezerwacje Online www.basja.pl

Basketplanet

Basketplanet

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-czw 11.00-19.00
pt-so 10.00-20.00

BASKETPLANET

Basketplanet - oficjalny dystrybutor marki Nike, oferujący największy wybór butów i odzieży Jordan Brand we Wrocławiu. W ofercie sklepu znajdziecie Państwo między innymi limitowane modele z serii Air Jordan Retro. Opócz tego oferujemy szeroki wybór obuwia koszykarskiego, które jest wykorzystywane również przez siatkarzy i piłkarzy ręcznych. Sygnowane kolekcje zawodników NBA Lebrona James'a, Kobe Bryant'a czy Kevin'a Duranta są dostepne w szerokiej gamie wersji kolorystycznych.

Basketplanet to nie tylko koszykówka...oferta sklepu skierowana jest również do klientów szukających ciekawych propozycji Lifestylowo- streetwearowych. Modele Air Force 1, czy limitowane kolekcje Nike Dunk High powinny stać się przedmiotem westchnień wielu kobiet, dla których systematycznie rozbudowujemy Naszą ofertę.

Grasz w koszykówkę? Odwiedź Nas.
Grasz w siatkówkę? Odwiedź Nas.
Grasz w piłkę ręczną? Odwiedź Nas.
Szukasz Jordanów? Odwiedź Nas
Szukasz ciekawych butów? Odwiedź Nas.
Nie lubisz nosić tego co wszyscy? Koniecznie musisz nas odwiedzić :)

BROADWAY - SALON FRYZJERSKI

Broadway Group to sieć salonów fryzjerskich, które mogą poszczycić się ogromną dbałością o wysoki poziom świadczonych usług. Nasi stali Klienci doceniają nasz profesjonalizm, klimat naszych salonów, przywiązują się do marki oraz do niezawodności i wysokiego poziomu zawodowego naszych fryzjerów-stylistów. Często organizujemy akcje promocyjne – jest to ukłon w stronę naszych najwierniejszych Klientów.

Obsługujemy również imprezy okolicznościowe typu: śluby, wesela, pokazy mody, eventy, show. Angażujemy się w projekty związane z produkcjami telewizyjnymi, pokazami mody, sesjami fotograficznymi do magazynów oraz stron internetowych. Obiekty, w których gościmy, niosą ze sobą, w naszym mniemaniu, niewątpliwy prestiż. To miejsca znane i lubiane. To miejsca, gdzie z nieukrywaną radością tworzyliśmy nasze kolejne salony.

Szukaj nas również na Facebooku - Broadway Fryzjer Sky Tower. Obszerne galerie zdjęć, aktualne konkursy, promocje, informacje z życia salonu w Galerii Sky Tower. Serdecznie zapraszamy.

CHRONO - BUTIK FIRMOWY

CHRONO - BUTIK FIRMOWY

LOKALIZACJA:

lokalizacja w Arkadach WrocławskichPoziom 0
PLAN CENTRUM

GODZINY OTWARCIA:

pon-sob: 9:00 - 21:00
niedz: 10:00 - 20:00

KONTAKT:

Kontakt telefoniczny tel. 71 78 04 011
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.facebook.com/Chrono.Zegarki

Chrono - salon firmowy

Chrono Sky Tower

Showroom Chrono to miejsce szczególne, jakiego dotąd we Wrocławiu nie było. Wyróżnia nas nie tylko przestrzeń, na której zgromadzono tysiące produktów, ale również podejście do Klienta. W miłej atmosferze mogą Państwo porozmawiać o zegarkach z doświadczonym, profesjonalnym personelem, a następnie obejrzeć i zakupić zegarki z różnych półek cenowych. Salon Chrono posiada największe w Polsce kolekcje zegarków, w szerokim przedziale cenowym, począwszy od zegarków Calypso, Festina, Lotus, Michael Kors, Diesel, Casio, Seiko, Candino, Jaguar, Glycine, poprzez polskie mini-brandy Balticus i Vratislavia Conceptum, aż po zegarki szwajcarskich manufaktur zegarmistrzowskich: Alpina, Frederique Constant, Oris, Perrelet. Dodatkowo, w salonie poprzez platformę zegarki.pl, istnieje możliwość wyboru wymarzonego modelu spośród 30 tysięcy zegarków różnych marek.
Na pierwszym piętrze mieści nowoczesne Centrum Serwisowe Chrono, gdzie dokonają Państwo niezbędnych napraw serwisowych w swoich zegarkach.

Chrono Sky Tower

 

CHRONO - CENTRUM SERWISOWE

W Sky Tower otwarte zostało Centrum Serwisowe Chrono. Mieści się w nim 6 stanowisk zegarmistrzowskich, przy których pracują wykwalifikowani zegarmistrze. Największym atutem Centrum Serwisowego Chrono, poza profesjonalną kadrą, jest sprzęt renomowanych producentów najwyższej jakości. Dodatkowo w Centrum Serwisowym Chrono mieści się biuro obsługi, a klienci mogą korzystać z systemu informatycznego umożliwiającego sprawdzenie stanu naprawy zegarka on-line.

Serwis w Sky Tower stanowi krajowe centrum serwisowe m.in. takich marek, jak: Perrelet, Oris, Frederique Constant, Alpina, Jaguar, Candino, Festina, Lotus. Prowadzi także naprawy gwarancyjne: Seiko, Atlantic, Casio oraz jest jedynym w Polsce sklepem z tak bogatą ofertą rotomatów Buben & Zorweg. Poza tym oferuje także: etui, szkatułki na zegarki oraz paski firmy Hirsch.
Patronat nad nim objęli Chrono24.pl oraz Polski Klub Miłośników Zegarów i Zegarków.