51 Aukcja Sztuki Współczesnej w galerii DNA

11 września 2020 r. o godz. 19:00 w Galerii DNA (Sky Tower, ul. Powstańców Śl. 95) odbędzie się 51. Aukcja Sztuki Współczesnej.

W licytacji weźmie udział 45 starannie wyselekcjonowanych dzieł znanych i cenionych artystów, m.in.: Adama Kołakowskiego, Andrzeja Sajewskiego, Gayi Lastovjak, Grzegorza Klimka, Violi Tycz, Stanisława Tomalaka, Moniki Solorz, Pauliny Góry czy Natalii Fundowicz-Dziobek.

Miłośnikom obrazów Adama Kołakowskiego polecamy zwrócić uwagę na obraz pt. „Mediterranean summer dream”, który jako dzieło wiodące znalazło się zarówno na plakacie, jak i okładce katalogu. Obraz wykonany w technice olejnej jest wyrysowaną esencją ciepłych skojarzeń każdego z nas.
Fanów twórczości Andrzeja Sajewskiego zachęcamy do licytacji dzieła "Mistress of the wind" - artysta w swoim niezwykle wysublimowanym stylu przedstawił postać baletnicy, która skłania do zadumy.

Wszystkie dzieła można obejrzeć na żywo - trwa wystawa przedaukcyjna, na którą zapraszamy serdecznie do Galerii DNA (Sky Tower, ul. Powstańców Śl. 95).
Udział w aukcji jest całkowicie otwarty i bezpłatny, a licytacja dzieł zaczyna się od 1000 zł.
Zachęcamy do zapoznania się z kolekcją biorącą udział w aukcji: http://www.da.dnagallery.pl/

Aby wziąć udział w aukcji wystarczy zarejestrować się na stronie Domu Aukcyjnego DNA: http://www.da.dnagallery.pl/jak-licytowac .
W przypadku braku możliwości osobistego uczestnictwa, zachęcamy do licytacji online: https://onebid.pl/pl/aukcje/-/1613?p=1 .
Istnieje również możliwość licytacji telefonicznej.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu FB: https://www.facebook.com/events/801230190621603

Głęboko wierzymy w to, że wśród zaproponowanych prac każdy miłośnik sztuki znajdzie dla siebie coś wyjątkowego.
Wszelkich informacji udzielamy mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz pod numerem telefonu:+48 696 972 801

51 aukcja sztuki wspolczesnej Galeria DNA