52 Aukcja Sztuki Współczesnej w galerii DNA

Przed nami ostatnia w tym roku Aukcja Sztuki Współczesnej organizowana przez Galerię DNA. Wraz z nią wielkimi krokami nadchodzą Mikołajki! Jest to doskonała okazja, aby obdarować ukochaną osobę, bądź siebie - bo przecież my doskonale wiemy, co dla nas najlepsze.

W trakcie aukcji zaprezentujemy Państwu starannie wyselekcjonowane prace, m.in. takich artystów jak Natalia Fundowicz, Grzegorz Klimek, Tomasz Kuran, Gaya Lastovjak, Stanisław Tomalak, Paulina Góra czy Monika Dałek.

Udział w aukcji jest całkowicie otwarty i bezpłatny, a licytacja dzieł zaczyna się od 1000 zł – jesteśmy przekonani, że różnorodność dzieł, przedstawionych podczas aukcji, przykuje Państwa uwagę i każdy będzie mógł znaleźć coś wyjątkowego dla siebie lub swoich bliskich.

Aukcja odbędzie się w piątek 4 grudnia 2020 r. o godz. 19:00.

Licytować można:

Wszystkie dzieła biorące udział w aukcji znajdziecie Państwo na stronie Domu Aukcyjnego DNA: http://www.da.dnagallery.pl/. 

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu FB, dzięki czemu będą Państwo na bieżąco: https://www.facebook.com/events/418167379178446

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:
696 972 801
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Do zobaczenia!

52 Aukcja Sztuki Współczesnej w galerii DNA