Sky Tower logo lp

 

Przyjdź 6 listopada do Sky Tower i wesprzyj Fundację „W związku z rakiem”

Przyjdź 6 listopada do Sky Tower i wesprzyj Fundację „W związku z rakiem”


Kwiaty zakupione w Sky Tower czynią cuda! Przekonacie się o tym już 6 listopada podczas charytatywnego kiermaszu roślin, organizowanego we współpracy z Fundacją „W związku z rakiem”. Środki finansowe, zgromadzone podczas wydarzenia, zostaną przeznaczone na rzecz jej podopiecznych – pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin.

Chcesz odświeżyć mieszkanie niedużym kosztem, planujesz zadbać o domowe środowisko lub po prostu szukasz prezentu dla bliskiej osoby? Koniecznie odwiedź Sky Tower! Już niebawem naszą łezkę eventową wypełnią dziesiątki kwiatów ciętych i doniczkowych, które czekać będą na nowych właścicieli o wielkich sercach. W czasie charytatywnego kiermaszu nie tylko zakupicie wspaniałe okazy roślin, przede wszystkim dołożycie swoją cegiełkę do walki o życie i zdrowie osób cierpiących na choroby nowotworowe oraz psychologiczne wsparcie ich rodzin. Na stoisku udostępniona zostanie również specjalna puszka Fundacji „W związku z rakiem”, do której będzie można wrzucać datki. Pamiętajcie - liczy się najdrobniejszy gest!

Współorganizatorem inicjatywy jest wrocławska Fundacja „W związku z rakiem” założona przez Przemysława Miszczaka. Do jej celów należą m.in.: propagowanie profilaktyki w zakresie onkologii, wspieranie diagnostyki, leczenia oraz rehabilitacji swoich podopiecznych oraz szeroko pojęta działalność dobroczynna.

Partnerami przedsięwzięcia są: Projekt Rośliny, Planty, Kwiaciarnia Orchidea, Benten Kwiaty oraz Planta-Nova. Przypominamy, że przedstawiciele innych kwiaciarni i hurtowni, którzy zechcieliby wesprzeć zbiórkę, przekazując kwiaty, proszeni są o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Charytatywny kiermasz odbędzie się 6 listopada w godzinach 12:00-21:00.. Stoisko zostanie zlokalizowane na poziomie 0, nieopodal supermarketu Piotr i Paweł. W związku z aktualną sytuacją w kraju w czasie wydarzenia ściśle przestrzegane będą zasady reżimu sanitarnego. Jego uczestnicy powinni pamiętać o zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowywaniu przynajmniej 1,5-metrowego odstępu.

Zjednoczmy siły dla podopiecznych Fundacji „W związki z rakiem”! Zapraszamy!