Sky Tower logo lp

 

Częściowe zamknięcie centrum

Szanowni Państwo!

Obowiązujące od 28 grudnia zawężenie funkcjonowania centrów handlowych zostało przedłużone do 31 stycznia br. Zgodnie z Rozporządzeniem władz państwowych z dnia 14 stycznia, w Sky Tower otwarte pozostają jedynie wybrane punkty usługowe, drogeria, apteka, sklepy z artykułami spożywczymi oraz księgarnia. Zamknięte są tzw. wyspy handlowe oraz Punkt Widokowy. Dania i napoje z naszych kawiarni i restauracji nadal można zamawiać w opcji na wynos lub na dowóz. Listę otwartych sklepów i punktów usługowych znajdą Państwo poniżej.

Aktualne pozostają również wcześniejsze regulacje: zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk, zachowywanie min. 2 m odległości, godziny dla seniorów w wybranych placówkach oraz limity osób (w sklepach do 100 m2 - 1 os/10 m2, w sklepach powyżej 100 m2 – 1 os/15 m2).

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w Sky Tower były bezpieczne i komfortowe. Na terenie całego budynku rozmieściliśmy dozowniki z płynem dezynfekcyjnym. Elementy infrastruktury wspólnej, takie jak toalety, drzwi czy schody ruchome są regularnie odkażane z użyciem profesjonalnych środków czystości. Znacząco zwiększyliśmy też częstotliwość dezynfekcji powierzchni o dużym kontakcie ze skórą, w tym poręczy, klamek, uchwytów, przycisków windowych.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo pobytu w Sky Tower zależy od nas wszystkich. Przestrzegajmy więc zaleceń i instrukcji bezpieczeństwa przygotowanych przez pracowników naszego obiektu i poszczególnych najemców.

Częściowe zamknięcie centrum