Sky Tower logo lp

 

DZIEŃ KOBIET W Sky Tower, 8 marca

Dzien Kobiet Sky Tower

Dzień Kobiet, jakiego jeszcze nie było

W piątek 8 marca Sky Tower zaprasza wszystkie pasjonatki, biorące życie we własne ręce, na wyjątkowy Dzień Kobiet. Tego dnia paniom, które zechcą podzielić się swoimi zainteresowaniami i pasjami, zostaną wykonane profesjonalne sesje zdjęciowe. Efekty współpracy będzie można podziwiać potem na wystawie pt. „Kobiety z pasją”, a każda z uczestniczek otrzyma w prezencie piękne zdjęcie ze swoim wizerunkiem.

Najwyższa pora zmienić postrzeganie święta kobiet tylko przez pryzmat kwiatów i wizyt u kosmetyczki! Przecież płeć piękna odgrywa niebagatelną rolę w dzisiejszym świecie, a olbrzymich dokonań może jej pozazdrościć niejeden mężczyzna. W Sky Tower poszukujemy kobiet aktywnych, ciekawych świata, z pasją, które każdego dnia łamią utarte schematy. Nie ma znaczenia, czy obiektem Twoich zainteresowań jest astrologia, filatelistyka, szydełkowanie czy sport. Liczy się pasja i chęć wzięcia udziału w ciekawym przedsięwzięciu.

Paniom, które postanowią zaprezentować swoje hobby szerokiej publiczności, wykonane zostaną sesje zdjęciowe w mobilnym studio. Tłem fotografii będą rysunki wizualizujące Wasze pasje, wykonane przez studentów Akademii Sztuk Pięknych. Ujęcia zostaną wydrukowane w dwóch formatach: małym – jako pamiątka współpracy oraz dużym, mającym być częścią składową wystawy „Kobiety z pasją”.

8 marca, opowiedz naszemu konferansjerowi o swoim największym hobby. Nie ma znaczenia dyscyplina, która Cię pasjonuje. Zapraszamy!

Akcja odbędzie się 8 marca, w godzinach 12:00-20:00, na parterze nieopodal supermarketu Piotr i Paweł. Serdecznie zapraszamy!

Regulamin