Sky Tower logo lp

 

Egurrola Challenge – spędź z nami roztańczony Dzień Dziecka!

Już 1 czerwca, wspólnie z Egurrola Dance Studio, zapraszamy Was na kolejną edycję jedynego takiego turnieju tańca we Wrocławiu - Egurrola Challenge! To gwarancja świetnej zabawy, mnóstwa emocji i pozytywnej energii.

Na scenie wystąpi ponad 1 000 tancerzy już od 3. roku życia, młodzieży oraz dorosłych, którzy zmierzą się w walce o medale w najbardziej widowiskowych stylach tańca, m.in. hip hopie, tańcu nowoczesnym i tańcu jazzowym. Zobaczymy prezentacje solowe, duety oraz występy mini formacji i grup - nie tylko z Wrocławia, ale i z całej Polski, bowiem po raz pierwszy do Wrocławia przyjadą także tancerze z innych szkół Egurrola Dance Studio, którzy będą uczestniczyć w ogólnopolskiej rywalizacji w hip hopie.

Na tym wyjątkowym wydarzeniu nie zabraknie też założyciela szkoły - Agustina Egurroli, który będzie obserwował występy tancerzy, a najlepszym z nich wręczy medale i dyplomy. To także świetna okazja, aby widzowie mogli spotkać się z jurorem najlepszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

W tym niezwykle roztańczonym dniu nie zabraknie też atrakcji i niespodzianek dla publiczności, również tych z okazji Dnia Dziecka.

Zapraszamy! Czekamy na Was 1 czerwca w godzinach 9:00 – 21:30. Wstęp wolny!

Egurrola Challenge – spędź z nami roztańczony Dzień Dziecka!