Sky Tower logo lp

 

FUNKCJONOWANIE SKY TOWER W GRUDNIU

Szanowni Państwo!

Informujemy, że wszystkie przedświąteczne niedziele, czyli 6, 13 i 20 grudnia, to niedziele handlowe.

W Wigilię (24 grudnia) oraz w Sylwestra (31 grudnia) nasze centrum handlowe będzie czynne do godz. 14:00. Natomiast 25 i 26 grudnia 2020 oraz 1 i 6 stycznia 2021 Sky Tower będzie zamknięty.

Przypominamy, że od 28 listopada wszystkie działające w Sky Tower sklepy i punkty usługowe, z wyjątkiem klubu fitness oraz Wystawy Pająków i Skorpionów, czekają na odwiedzających. Nadal w opcji na wynos lub na dowóz dostępne są dania i napoje z naszych kawiarni i restauracji.

Wszystkie otwarte placówki funkcjonują w ścisłym reżimie sanitarnym. Prosimy pamiętać o obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk, zachowywania min. 2m odległości od innych, przestrzeganiu limitów w poszczególnych sklepach (to maksymalnie 1 osoba na 15 m kw.) oraz godzin dla seniorów w wybranych punktach.

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne zakupy, nie zapominajmy jednak o bezpieczeństwie. Zależy ono od nas wszystkich, przestrzegajmy więc zaleceń i instrukcji pracowników naszego obiektu i poszczególnych najemców. Do zobaczenia!

FUNKCJONOWANIE SKY TOWER W GRUDNIU