Sky Tower logo lp

 

Przedświąteczna odsłona Galerii Antyków i Staroci w Sky Tower

Przedświąteczna odsłona Galerii Antyków i Staroci w Sky Tower

Właśnie ruszyła kolejna, tym razem przedświąteczna, odsłona Sztuki Kolekcjonowania – Galerii Antyków i Staroci. Tradycyjnie, uczestnicy mają szansę nabycia niespotykanych przedmiotów i kolekcjonerskich „perełek”, a tym razem także świątecznych prezentów. Kiermasz potrwa aż do 5 grudnia.

Miłośnicy popularnego cyklu mogą już zacierać ręce! W Sky Tower aktualnie dostępnych jest 7 stoisk z setkami unikatowych egzemplarzy książek, porcelany, zegarów, bibelotów czy szklanych wyrobów z rodzimych hut. Kolekcjonerzy wystawiają również reprodukcje starych rycin, map i plakatów, zastawy stołowe, a także ekologiczne przedmioty uzyskane w procesie upcyclingu. Nie brakuje także biżuterii, autorskiej ceramiki artystycznej i wielu innych niesztampowych przedmiotów.

Galeria Antyków i Staroci odbywa się w dniach 30 listopada - 5 grudnia. Stoiska są czynne w godzinach otwarcia obiektu. Zostały zlokalizowane na poziomie 0, w tzw. łezce eventowej. W celu zachowania bezpieczeństwa wystawcy wyposażeni są w maseczki lub przyłbice, a ich miejsca pracy w odpowiednie środki sanitarne. Przypominamy, że w Sky Tower obowiązuje najwyższy reżim sanitarny . Klienci powinni pamiętać o zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowywaniu przynajmniej 1,5-metrowego odstępu. Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zasad.

Serdecznie zapraszamy!