Sky Tower logo lp

 

Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci
14-17 października

Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci

14-17 października to daty, które w kalendarzu powinien zapisać sobie każdy miłośnik starych przedmiotów „z duszą”. W tych dniach w Sky Tower trwać będzie Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci.

Na parterze obiektu, nieopodal supermarketu Piotr i Paweł, staną stoiska, na których można będzie podziwiać i kupić piękną porcelanę, obrazy, wiekowe drobiazgi, drewniane meble oraz wiele innych niecodziennych przedmiotów.

Stare mapy, plakaty, ryciny, książki, płyty winylowe, retro naczynia i sztućce, lampy, wyroby z brązu i mosiądzu, biżuteria, zegary i zegarki, różnorodne szkło - te i wiele innych kolekcjonerskich przedmiotów będzie można znaleźć podczas trwania wydarzenia. Serdecznie zapraszamy!

Ze względu na obecną sytuację Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci odbywa się z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Prosimy o stosowanie się do zaleceń trzymania odpowiedniego dystansu, dezynfekowanie rąk oraz zasłaniania ust i nosa.

Sztuka Kolekcjonowania - Galeria Antyków i Staroci odbędzie się od 14 do 17 października. Stoiska, czynne w godzinach otwarcia Sky Tower, zlokalizowane będą na parterze przy supermarkecie Piotr i Paweł.